Shaun White Snowboarding

napísal cardosvk 13.3.2009 pre Xbox360

8.2

Užívateľská recenzia
Po dlhej dobe sa k nám dostala ďalšia snowboardova hra, ktorá sa zaraďuje k menám ako je staručká boarder zone v europe známejšej pod menom supreme snowboarding, amped, a k SSX, ktoru ja za snowboardovu hru nepovažujem, skôr je to taký super mario s doskou. xD

Po vsunutí DVD do mechaniky sa Vám objaví už klasické logo UBI softu a celkom fajne spracované intro samozrejme so snowboard tématikou. Animácia Vás naladí na tu potrebnú správnu uvoľnenú náladu. Hneď po skončení videa sa dostávame k vytvoreniu boardera-jazdca a jeho dosky.Môžme mu zmeniť tvár a samozrejme oblečenie od čapice až po topánky, board a trucky. Tu je troška škoda že sa nedá zvoliť spôsob jazdy teda goofy alebo regular.
Zo začiatku toho na výber moc nemáme lebo sme limitovaný peniazmi, tak si stačí vybrať tvár a dáke lacnejšie oblečenie.Čo sa týka dosiek a vecí sú tu zastúpené také značky ako napr burton, forum výber je ozaj pestrý. Posledným krokom je voľba kopca. Na výber máme štyri, líšia sa od seba počtom lanoviek, dľžkou a samozrejme obtiažnosťou. Niekomu sa to môže zdať málo no nie je tomu tak. Každý kopec ma desiatky zjazdných ciest. Je len na Vás, ktorú zvolíte. Na vrchol kopca sa môžte vyviesť lanovkou alebo použiť vrtuľník, ten vyvezie vašeho jazdca až na vrchol, kde už obyčajné lanovky nedosiahnu. Tu sa už dostávame k samotnej hre. Na začiatku stretávame hlavnú postavu Shaun Whita, ktorý nás oboznámi s našimi úlohami a povie kde by sme mali začať. Na zjazdovkách sa nachádza množstvo challengov ktoré su veľmi zábavné. Jedná sa o úlohy kde napríklad zbierame roztrúsené gitary alebo sú tu klasické súťaže ako zjazd alebo akrobatické skoky. Predvádzanie trikov je veľmi zábavné. Pomáhajú tomu aj realistické pohyby jazdca a intuitývne ovládanie pomocou analogovych páčok. Za triky dostávame peniaze, ktoré môžme neskor využiť na nákup novej dosky alebo výbavy. Zo začiatku Vašeho snaženia sa Vám možno bude zdať, že hra je pomalá a ťažkopádna. No nenechajte sa odradiť prvým dojmom. Čím viac trikov spravíme tým ide hra rýchlejšie. To nevravím keď ešte nájdete vstup na sánkarsku dráhu tam to ide asi až prirýchlo xD. Hra pôsobí neuveriteľnou atmosférou, ktorú môžte zažiť iba v horách na svahu. Cítite že vy naozaj ste na kopci a naozaj to celé dávate v neuveritelnej rýchlosti s parádnymi trikmi. Celé okolie žije na kopci so stovkami prekážok, rámp, a skokanských mostíkov, nejazdíte sami ale sú tu desiatky iných boarderov jazdia robia triky tešia sa, nadávajú Vám ak stojíte v ceste....proste super. Čo sa týka multiplayeru tak je tiež fajny. Prebieha ako v burnoute teda plynulo prechádza zo singleplayeru do multi a podporuje až 16 hráčov. Čo sa týka grafickej stránky tak je na úrovni. Hra je postavená na engine hry Assasin Creed takže veľká dohľadnosť ťažko niekoho prekvapí. Hudba je vynikajúca dotvára spolu s dokonalými zvukmi atmosféru hry.
Týmto článkom by som chcel reagovať na recenzie, ktoré hru označili podpriemerným hodnotením ktoré si určite nezaslúži.
Ja dávam Shaun White Snowboardingu 8z10 stačil by jeden, dva kopce naviac a dal by som 9.
Takže ľudkovia nenechajte sa odradiť je to super zábava vrelo doporučujem každému. SW hier nemáme veľa, ale táto stojí za to !!!

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.