Polda 4

napísal 1yuna6 3.6.2007 pre PC

10

Užívateľská recenzia
Príbeh

Do deja vstúpite introm, v ktorom zistíte, že Pankrác je na dovolenke na Havaji spoločne s agentkou Mucovou. Potom ako sa vráti z kasína mu zatelefonuje profesor Santusov, ktorý ho žiada o pomoc, A tak Pankrác nelení a odlita za ním do Paríža.

Príbeh je veľmi pútavý a priamo vás zatiahne do deja. Behom hrania hry Polda 4 sa stretnete s viac ako 70 interaktívnymi postavami a navštívite aspoň 60 rôznych lokácii.

S Pankrácom sa dostanete do Paríža, komunistického Paríža v roku 2011, na Havaj, do praveku, ocitnete sa uprostred francúzskej revolúcie, v Egypte, v roku 1996 a tak ďalej.

Čo sa týka technickej stránky tak hneď ako začnete hrať udrie vám do očí nová 2D/ 3D grafika. Narozdiel od predchádzajúcich častí, v ktorých sa grafika zakladala skôr na komiksovom štýle. Ďalej je to dobrá hudba, ktorá vás sprevádza celou donou hrania. Ovládanie je založené na takom istom princípe ako v predchádzajúcich častiach. Čiže ľavé tlačítko myši- akcia, pravé- inventár. Ako v každej časti kladnou stránkou hry je aj humornosť, s ktorou sa v hre stretávate.

Nakoniec len toľko, že Polda 4 je rozhodne najlepší zo všetkých častí pred ním utvorených. Za tým všetkým je skvelý dej, dobrý dabing, muzika, grafika a hlavne kopec zábavy, ktorú počas hrania zažijete!!
Začiatok
Komunistický Paríž rok 2011
Na Havaji...
Obdobie francúzskej revolúcie
Cintorín...
A sme v Egypte....

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.