Simpsons Hit&Run

napísal Canadiar1 9.4.2007 pre PC

10

Užívateľská recenzia
Na túto hru som sa dlho tešil. Prvý krát som ju videl u bratranca a celkom sa mi zapáčila. Dostal som ju síce až teraz po 3 rokoch čo som o nej vedel ale stálo to zato.

Síce žiadna akcia ale aj tak to je pekná hra ktorú odporúčam na také to menšie odreagovanie. Väčšinou v misiách su preteky, prenasledovačky, demolície, ale hlavne zábava. Recenzie v obchodoch neklamú keď hovoria že sa budete cítiť ako pri sledovaní seriálu Simpsonovci.

Po prvé si prezrime misie- už som povedal z čoho sa skladajú tedy: preteky, prenasledovačky a demolície. Hra je rozdelená na sedem kapitol a v každej je okolo 10 misií. Hráte buď za Homera, Marge, Lizu, Barta a Apua(vyberať si nemôžete pretože je to stanovené). Vždy si od niekoho vezmete misiu a hráte. Väčšinou sú na čas. Veľakrát sa vám stane že misia je nudná alebo ťažka a tak pri výbere či hrať odznova alebo nie je SKIP čiže preskočenie misie. Funguje to len po určitom počte pokusov. Po meste sú rozmiestnený ľudia, veci a autá. Ľudí môžte aj zrážať ale pozor lebo sa vám napĺňa taká čiarka( ) ktorá keď sa naplní a ukáže sa vám na obrazovke HIT & RUN idú po vás policajti, ktoý vam dajú nemilú pokutu(pretože peniaze sa ťažko zbierajú) 50 mincí. Riešením je utiecť, presadnúť do iného auta alebo zničiť to policajtské.Pri misiách sa vám to iste často stane.

Pri misiách sa Springfield postupne mení. Napr.: Keď hráte za Homera, Springfield ja taký ako je aj vo filme: Kostol, škola, Evergreen Terrace.... Ale keď hráte napr. za Lízu, Springfield je zmenený, je za súmraku atď. Je to všetko vlastne ten istý Springfield len postupne časti. Potom ale od misií za Marge je Springfield taký ako mal Homer, len za tmy... atď.

V meste sú rozmiestnené veci ktoré môžete ničiť. Napríklad lampy, lavičky, bilboardy... Sranda je že po meste vždy behá nakladniačik s ďalšími plagátmi Krustyho reklamy na BUZZ COLU(asi niekto ničí . Zlé je to že týmto ničením si ničíte aj vlastné auto a preto sú po meste rozmiestnené aj tzv. francúzske kľuče na opravu.

Niečo k autám. Je tam veľa známych áut ktoré zo seriálu určite poznáte: Auto Homer, Canyonero, Mr. Plow, Plow King, Family sedan...
Je ich viac ale nie všetky zo seriálu napr. Malibu Stacy Car, Limo, Krustys Limo... Zábavné názvy. Autá tu mám najradšej a aj preto, lebo vždy postava za ktorú riadite vždy niečo vykrikuje. Napr Homer(keď niekom z autom vyletíte: "Just call me- Air Homer!" -tý ktorý vedia po anglicky si preložia. Dabujú to tý herci čo dabovali aj seriál po anglicky.

Grafika je výborná, aj keď povedal by som trochu detská. Na niektorých miestach existujú tzv Neviditeľné steny, ktoré kazia hru. Utiahne to tuším aj 32Mb grafická zdá sa mi ale neviem ja mam 64.

V hre nájdete aj postavy ktoré vysupujú v seriály: Nelson, Milhouse, šerif Wiggumm, Otto, Ralph, Margine sestry... Vlastne všetci...

Malá rada nesťahujte si preklad na ABCgames, skazí to celú hru, sú tam neuveriteľné chyby...

Hodnotím hru na veľmi peknú, grafický uspokujujúcu a......a....a stačí nie??
Ešte niečo skúste niekedy zájsť do domov, uvidíte tam plno srandy, napr ako sa Homer prežiera, ako Burns skladuje Nukleárny odpad v škole... atď..

+ -
Grafika, A viete že
spracovanie, nič?
postavy,
autá,
...
Stalo sa....Sorry Quimby
Canyonerooo, Canyonerooou
A teraz sa pozeráte na skvelé: Auto HOMER!
Oou mám veľa LOWE aj super auto! Čo mi ešte chýba?
Willy mi požičal...
Huups...Sorry Marge...

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.