Crazy Frog Racer 2

napísal ace 17.11.2006 pre PC

Užívateľské dojmy
Tak, určite každý poznáte túto "vec". Modrošedý akože žabiak valcoval britské hudobné rebríčky, usídlil sa v tisíckach mobilných telefónov a práve keď už všetkým začal liezť na nervi, tak sa dostal aj na naše monitory, prípadne TV (už zostáva len film, napíšte niekto Uwemu).

Táto vec vznikla už pár rôčkov dozadu, keď sa jeden mladý švéd rozhodol napodobniť dvojtaktný motor: Niekto si ho všimol a dal to na internet, tam si to všimla spoločnosť Jamba a spravila zvonenie a potom si to všimli hudobný producenti a rozhodli sa z toho vytĺcť nejaké peniažky. Za pôvodnou animáciou stojí Erik Wernquist a za touto hrou Turtle Games.

Aj keď bola hra priemerná, až podpriemerná a hráči starší ako 6 rokov o ňu radšej ani nezakopli dobre sa predávala, čo prinútilo k jej pokračovaniu. Zrekapitulujme si teda prvý diel: Jazdili ste s touto vecou vysokou rýchlosťou po šialených tratiach s vysokým prevýšením a úplne strelenými zákrutami. na trati ste zbierali rôzne zbrane, ktorými ste sa mohli dopracovať ľahšie do ciaľa. Vaša "žaba" sa dokonca mohla "pokaziť" a bol tu aj šampionút rozdelený do niekoľkých obtiažností. Skrátene išlo o veľmi zjednodušený a nezábavný Wipeout.

A teraz, vo štvrtom štvrťroku 2006 na drh v Eurúpe vrhnú pokračovanie. Skôr povedané datadisk, keďže je skoro totožný s pôvodnou hrou a pár tratí a pretekárov navyše to asi nezachráni.
Tie nové charaktery sú: Diabolský Generál (názov napovedá), Hawajský Crazy Frog a nová super-duper mega turbo ultra novinka Robotický Crazy Frog (takže sa v podstate dočkáme iba jedného nového charakteru ). Nechcem hru už teraz hodnotiť, ale vypadá to na riadny prepadák.
Aby ste mali čím eliminovať nepriateľov, tak nám autori nadelia niekoľko nových power-upov, napríklad blesk, olejovú škvrnu, toxický oblak...jednoducho nevídaná nádielka, skoro až vianočná.
Trate prinesú už väčšiu inovácie, keďže tie predchádzajúce by teraz boli poriadny prúser. Zajazdíme si po nových neznámych tratiach a ajpo novinách známych z videoklipov - Axel F, We are the champions, Popcorn, I like to move it...Ako sa na tom bude jazdiť v praxi, to uvidíme.

Technické spracovanie zostalo nepozmenené, príápadne mierne pozmenené. O jazdnom modely sa stále nedá hovoriť, grafická stránka dostala určité drobné zmeny, hlavne pestrejšie okolie tratí. Zvuky budú staré známe neurčité citoslovcia a do uší vám budú hrať tradičné melódie.

Tak, november 2006 je tu a čoskoro sa toho dočkáme, ak máte mladších súrodencov, prípadne malé deti, tak im môžte povedať radostnú správu. Nám ostatným už len zostáva dúfať, že to aspoň tento krát bude zábavné.

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.