fuel

napísal ace 12.8.2006 pre PC

Užívateľské dojmy
Už dlhšie sledujem rúto nádejnú racingovku, ktorej dátum vydania sa ale stále presúva a presúva. Keďže dátum vydania je stanovený na 25. 9. 2006 (pre X-Box aj PC) rozhodol som sa napísať preview. Musím však sklamať majiteľov už menovanej konzoly, lebo vydavateľ Dreamcatcher plánuje vydanie X-Box verzie iba v Severnej Amerike.
Táto hra je už od začiatku zaujímavá možnosťou výberu dopravných prostriedkov.Od klasických off-roadov, cez ATV (štvorkolky) až po osobné vodné skútre. Ponúka rozsiahle lokality po celom svete, najzaujímavejšie hádam ostrovy Karibiku (pozor na pirátov , Maroko a nesmie chýbať zasnežený sever (asi už každý správne tipuje, že vďaka americkému nacionalizmu to bude sever USA).Amazonka, Orient, pláže, hory, každý si vyberie.
Na nedostatok tratí by sme sa sťažovať nemali a ponúkaných 70 pre singleplayer by mohol zabaviť na pár večerov.Ako už zrejme viete, cesta do cieľa je úplne voľná a je len na vás akým spôsobom sa chcete dopracovť na najcennejšiu pozíciu. Pravidlá jasne dané nie sú a môžete spraviť všetko aby ste boli prví.
Úplne čisté pretekanie už dnes (bohužiaľ) nestačí a tak kto sa chce vyblázniť má k dispozícií 20 kaskadérskych trikov, ktorými si jednoznačne osviežite adrenalínovú jazdu. Pomocou trikov si nazbierate tzv. fuel points, ktoré neskôr využijete.
Samozrejme dôležité je aj niečo na jazdenie. 35 vozidiel síce nie je moc, ale ani málo. Mojím favoritim je Bumblebee (VW Chrobák v drobnej úprava). Znalci seriálu Transformers už vedia prečo.
Keď už budete mať vyskúšané všetky dopravné prostriedky, triky a trate (ak sa to vôbec dá pri voľnom postupe) autori pre vás pripravili mód voľnej jazdy a samozrejme multiplayer. Konečne (!!!) obsahuje možnosť splitscreenu a to až dokonca pre 4 hráčov.
A aby ste neboli len taký nejaký anonymný pretekár, tak je na výber 10 charakterov postáv. (Angus, Angel, Trixy...) Už podľa mien je jasné, že budú rôznych národností.
Žiadne ďalšie odklady už známe nie sú, tak môžeme dúfať, že po prázdninách si konečne poriadne adrenalínovo zajazdíme.


Hodnotenie za doterajší vynikajúci dojem, ale stále odklady, ktoré nemusia svedčiť o dobrom.

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.