Tiger Knight: Empire War

napísal t0msk 18.12.2016 pre PC

Užívateľské dojmy

Chceli ste si zahrať MMO, ktoré je niečo medzi Total War a Mount & Blade a je ešte k tomu zadarmo? Ak ste odpovedali áno dovolte mi aby som vám predstavil hru s názvom Tiger Knight: Empire War. Táto hra je od čínskeho vývojára NetDragon, skladateľ tejto hry je známy japonec Hitoshi Sakimoto, ktorého určite poznáte zo série Final Fantasy XII. Hra beží na Unreal Engine 3 a vydavateľ tejto hry je Oasis Games. Táto hra je vydaná na platformu Microsoft Windows a je možné si ju zadarmo stiahnuť postredníctvom platformy Steam.

 

Hra sa hrá podobne ako Mount & Blade, máte svôj charakter, ktorý si môžete prispôsobovať, vyzbrojiť ho ľubovolnými dostuplnými zbraňami, brnením a ostatnými predmetami. Každá zbraň ma taktiež iné typy útokov, ktoré ovládate gestami s myšou, napríklad seknutie z ľava, z prava, bodnutie a podobne. V hre sú momentálne 3 typy brnenia a to cloth (látka), leather (koža) a iron (železo), a každé z nich majú rôzne atribúty.

 

V hre sú (v dobe písania tohto článku) 3 frakcie a to Shu, Wei a Wu.

  • Shu je zameraná na pechotu a kušostrelcov. Majú vysokú obranu ale nízky útok.
  • Wei je zameraná na kópie a jazdu. Majú veľa životov, vysokú obranu ale nízku mobilitu a boj na blízko. Sú určený hlavne proti jazde.
  • Wu je zamerná na pechotu a lukostrelcov. Majú vysoký damage ale nízkú obranu a životy.

 

Hra obsahuje 3 herné módy a to Command Mode, Duel Mode, Epic War.

  • Command Mode sa hrá s vašou družinou vojakov na mape pre 10 až 14 hráčov, kde dobývate body na mape.
  • Duel Mode sa hrá bez vašej družiny vojakov v malej aréne, ktorá podporuje boj až 16 vs 16 hráčov, po smrti sa môžete respawnúť, čiže je to taký Team Deathmatch a hrá sa na tikety, ktorému tímu spadnú tikety skôr na 0 tak ten prehráva. Duel Mode je dosť podobný takému Chivalry: Medieval Warfare.
  • Epic War je PVE mód v ktorom máte svoju družinu vojakov s ktorou dobývate nepriateľský hrad spolu s ostatnými hráčmi. Epic War má 3 obťiažnnosti a to ľahkú, normálnu a ťažku.

 

Ak vás hra zaujala, viac informácií nájdete v mojom videu, v ktorom si jednotlivé časti bližsšie ukážeme.

 


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.