Nové informácie o hre Horizon: Zero ...

napísal Gam_er 15.6.2016 pre PS4

Užívateľské dojmy

O novej PS4 exkluzivite štúdia Guerilla Games sa na E3 rozpovedal šéf manažmentu tohto štúdia Hermen Hulst a prezradil zopár zaujímavostí. Pozrime sa na ne: 

 

   • Hulst videl na internete zaujímavé špekulácie hráčov o geografickej polohe hry. Preto potvrdil, že existuje reálne oblasti podľa ktorých je hra vymodelovaná, no zatiaľ ich nemohol konkretizovať. 

 

  • Samotná hrateľnosť je veľmi intuitívna. Príbeh bude obsahovať aj súčasti, ktoré hráčov poučia o tom, ako fungujú veci ktoré v hre stretneme, no zároveň sa nebude jednať o pol hodinu trvajúci tutorial. 

 

  • Stroje budú využívať viacero spôsobov útoku na hráča. Od nich sa budú odvíjať mnohé postupy akými ich hráč dokáže zničiť. 

 

  • Loot zo svojich protivníkov bude možné využiť na crafting alebo sa bude dať predať u obchodníkov. V hre bude k dispozícii celá ekonomika. Hráč bude môcť predávať a nakupovať rôzne nové zbrane a oblečenie. Je tu napríklad oblečenie, ktoré ochráni hráča pred jedom.

 

  • Väčšinu hry bude hlavná hrdinka Aloy putovať sama. Počas cesty však stretne ľudí, ktorí jej budú pri niektorých úlohách nápomocní.

 

  • Pri zobrazení zbraňového kolieska sa hra spomalí, pretože vývojári nechceli hráčov oberať o zážitok a chceli im nechať čas na rozhodnutie, ktorú zbraň si v danom momente vyberú. 

 

  • Aloy má so sebou zopár technologických kúskov zo starého sveta. Jedným z nich je zariadenie pripojené k uchu, ktoré jej umožňuje skenovať okolitý svet. Ďalším je oštep, ktorý jej umožní ovládať stroj. Keď ovládne stroj, môže bojovať po jeho boku alebo na niektorých druhoch strojov môže jazdiť ako na koni, čo sme videli aj v aktuálnom deme na E3.

 

  • Vo svete hry sa pohroma, ktorá svet doviedla tam kde je stane 50 rokov od súčasnosti. Dej hry je následne zobrazený tisíc rokov po tejto pohrome.  

 

 

zdroj: dualshockers.com

 

 


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.