ArcheAge Online

napísal t0msk 9.9.2014 pre PC

Užívateľské dojmy

Tvorca hry: XL Games

Engine: CryEngine 3

Dátum vydania: 16. September 2014 (Európa/Amerika)

Žáner: MMORPG

 

ArcheAge je MMORPG hra vytvorená Kórejským developérom Jake Song a jeho developérskou spoločnosťou XL Games. Táto hra bola vydaná v Kórei 15. Januára 2013. ArcheAge je poposovaný ako sandboxová MMORPG hra a to preto lebo vám ponúka neobmedzené možnosti. Nikto vám nekáže ako máte hrať, môžete byť čím chcete byť, pirát, právnik, bojovník, obchodník, farmár, proste všetko. ArcheAge je veľmi orientovaný na PvP a Crafting, boje sú to veľmi dobre spracované, aj keď sa jedná o target systém. Boje sa odohrávajú na pevnine, na mori, takzvané námorné bitky, kde môžete vlastniť a ovládať vlastnú loď s ktorou môžete obchodovať, prepadávať konvoje, pirátov, proste táto hra vám poskytuje neobmedzené možnosti. Taktiež hráči si môžu postaviť vlastnú farmu, vlastný dom a to v otvorenom svete!

Ťažko sa popisuje táto hra, túto hru musíte vidieť, tak som si pre vás pripravil video (prvé dojmy) z Closed Beta testu, aby som vám ukázal možnosti tejto hry, budem sa snažiť vám podrobne ukázať toho najviac ale v 1 videu sa fakt ukázať všetko nedá, lebo táto hra vám poskytuje strašne veľa možností.

Moje hodnotenie k tejto hre je 9/10, 1 bod som strhol za horšiu optimalizáciu na Directx 11 (memory leak), ďalej by som uvítal no target systém, zlepšenie celkovej optimalizácie (mohlo by to byť ešte lepšie) a nejaké drobnosti. Za toto všetko som strhol iba 1 bod a to preto, lebo hra je ešte stále v štádiu BETA, čiže je jasné, že sa budú vyskytovať isté problémy a podobne, od toho tu je BETA, čiže nemôžem hodnotiť kriticky túto hru ako keby to bola plná verzia.

Tak tu je spomínané video:


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.