Remember Me

napísal Rolash1 28.8.2012 pre PC

Užívateľské dojmy

Bude to trhák alebo prepadák?

 

Nová akčná hra prezentovaná sedem minútovým gameplayom ktorý okamžite uchvátil všetkých divákov. Assassins Creed budúcnosti? Mix Deus Ex a Assassins Creed? Takéto otázky určite prešli hlavou nejednému hráčovi na Gamescome. Mimochodom, hra sa pri minulých ukážkach volala Adrift ale na Gamescome bola prezentovaná ako Remember Me.

 

V hre sa ujmete role Nilin, elitnej lovkyni spomienok, ktorá nie je pre nepriateľov len fyzickou hrozbou, ale tiež sa môže pochváliť rôznymi špeciálnymi schopnosťami ktoré jej dovoľujú preniknúť do myslí ľudí, kde môže zmeniť alebo ukradnúť ich spomienky. Čo samozrejme môže mať za následok samovraždu dotyčného alebo aj iné veci, ktoré si nevieme ani predstaviť. A keď vymažú jej vlastnú pamäť, Nilin začína cestu za znovuzískaním jej identity a pokusom zmeniť svet.

 

 

 

Hra bude zasadená do pekne spracovaného Paríža ktorého textúry sa do vydania hry určite zlepšia. Posledná hra ktorú som hral a odohrávala sa v uliciach Paríža bola The Saboteur a mesto bolo určite jednou z najlepších vecí v hre. Ale aj samotný Paríž je veľmi pekné mesto, uvidíme aké bude v budúcnosti, pretože hra sa odohráva v roku 2084. 

 

V gameplayi môžeme vidieť ako nám záhadný muž v okienku zadá zabiť istého Franka Forlana, teda nie zabiť doslova, máme ho prinútiť aby sa zabil sám a to práve vďaka už spomínanej zmene spomienok. Hra nám ukazuje šplhanie po budovách, kradnutie pamäte strážcom za účelom získania lokácie cieľa a aj jeho zmenu pamäte. Máme ho prinútiť si myslieť, že zastrelil svoju priateľku a on v návale depresie spácha samovraždu.

 

V skratke, Remember Me vyzerá na slušnú akčnú hru od Capcomu ktorá má čím prekvapiť. Pre mňa je táto hra zatiaľ najočakávanejšia hra a určite nie som sám. Uvidíme čo si pre nás tvorcovia ešte pripravia, ak to bude mať hodnotný príbeh a bude sa to dobre hrať, tak hra má šancu byť medzi top hrami roku 2013. Remember Me by mala uzrieť svetlo sveta v Máji 2013 a to na všetky hlavné platformy: PC, PS3 a Xbox360.  


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.