Splinter Cell: Conviction

napísal oanzer 11.1.2008 pre PC

Užívateľské dojmy
Na začiatok si povedzme že Sam ostáva v tomto diely bez pomoci vám už známej agentúry "Third Echelon".Pripomeňiem, že sa Sam po poslednej akcii ztiahol a dlho o ňom nebolo nič počuť.Konečne vysňívaný dôchodok ? Našťastie nie!
V tomto diely sa budete vy rozhodovat komu budete veriť a komu nie.Bude na vás ako vykonáte úlohu.Pôjdem cez park alebo využijem interaktívny dav , alá Assasins Creed?
Autory sľubujú´rozhľahlé levely, veľké davy, prirodzené boje, využívanie prostredia na boj a útek.
Napríklad ak sa bude Sam nachádzať v nejakej kancelárií a bude prenasledovaný políciou tak tu bude možnosť zablokovať dvere skriňou alebo iným predmetom.Boj z blizka sa uz nebude skladat len z jedného( dvoch) úderov. Budete sa naozaj biť a budete pritom takisto vyžívať okolité predmety.Úrovne budú v piatom diely gigantické a budú plné civilistov, rôznych budov, do ktorých by sa malo dať aj ukryť.Ako som už spomínal vaším novým priaťeľom sa stane dav.Umelá inteligencia bude plne dynamická a na každú situáciu bude reagovať inak .Ak vás na príklad nejaký civilista prichití pri nekalej činnosti zavolá na vás políciu.Známi indikátor tmy nahradí indikátor odhalenia!Hra bude mať dokopy 15 epizód z toho 8 bude Sam na úteku a v zostávajúcich 7 by sa mal Sam vracať do NSA tak je tu nádej, že nás čaká starý známy Splinter Cell.Obavy možeme mať z vysokých HW nárokov a z toho že si hra zoberie veľmi veľa z Ass. Creed.Ak sa o hru zaujímate určite si pozrite 5 min. gameplay video.Hra vyzerá viac než dobre a máme sa načo tesit.

=Oanzer=

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.