Haze

napísal T.I. 4.9.2007 pre PS3

Užívateľské dojmy
Haze je jedna z najočakávanejších FPS tohto roku, ktorá bola donedávna ohlásená na PS3, XBOX 360 aj PC. Najprv Ubisoft potvrdil časovú exkluzivitu pre PlayStation 3 s tým, že pre ostatné platformy dorazí neskôr v roku 2008. Momentálne je však situácia úplne iná, vďaka prehláseniu o úplnom skončení vývoja hry na XBOX 360 a PC. Haze sa tak stal hrou tvorenou exkluzívne pre PlayStation 3. Napriek tomu, že konverzie aj na iné platformy nie sú ešte absolútne vylúčené, šanca na ich vyhotovenie sa hrozivo znížila a minimálne oddialila na pol roka.


O dôvode tohto kroku môžme kľudne hodiny špekulovať, no najpravdepodobnejším sa javí byť snaha za každú cenu stihnúť novembrový dátum vydania pre PlayStation 3, kvôli čomu možno došlo k zoskupeniu tvoriacich týmov. Dôvod k tomuto všetkému je aj snaha konkurovať FPS Crysis, chystanej pre PC. Free radical však majú dlhoročnú skúsenosť s vývojom hier na PlayStation 3, ktorá u Haze nepochybne zohrala svoju úlohu.


Zostáva nám už len dúfať, že Haze vytlačí resistance z čela exkluzívnych FPS pre PlayStation 3. A zvládne konkurovať očakávanej pecke nazvanej Crysis, ktorá mu dá však určite poriadne zabrať..:):P..Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.