Haze

napísal H2SO4 8.6.2007 pre Xbox360

Užívateľské dojmy
2048 – Organizácie ako NATO a UN už neexistujú. V dôsledku znížiť národné dlhy, väčšina západných vlád si namiesto armád najíma veľkú medzinárodnú korporáciu Mantel (A.S.) s vlastným osobným vojskom na objednávku.
Rebeli ‘The Promised Hand’, vedený diktátorom Gabrielom „Skin Coat“ („Kožený Kabát“) Merinom (prezývku si zaslúžil nosením kabátu, ktorý je vraj vyrobený z koží vojnových zajatcov) zvrhli vládu v Južnej Amerike a Mantel má za úlohu navrátiť krajine demokraciu. Mantel-ove bio-medické oddelenie vynašlo vyživovací doplnok „Nectar“, ktorý umožňuje vojakom bojovať tvrdšie a múdrejšie. Vy hráte ako Sgt. Shane Carpenter, jeden z nováčikov v armáde Mantelu. Hra zobrazuje 3-dňovú dobu počas vojny.
Haze funguje bez loadingov prerušujúcich hru. Čiže namiesto „skákania z levelou do levelou“, si zoberiete odvoz a ďalej sa dostanete autom. To znamená viac realistickejší zážitok a využívanie nielen hi-tech výzbroje, ale aj najrýchlejších vozidiel.
Mantel vyrába široký okruh technicky vyspelej zbroje, ktorá sa vám postupne počas hry bude dopĺňať. Vďaka ich rozsiahlej bio-medickej podpore aj vy budete využívať „Nectarovú technológiu“ a stanete sa najsilnejším vojakom na bojisku.
Celá kampaň sa bude dať prejsť aj v Coope, ktorý môžu naraz hrať až 4 hráči naraz a hocikedy ju niektorý budú môcť opustiť a neskôr ich niekto nahradiť.
Klasický multiplayer bude obsahovať rôzne rozmanité mapy a módy, napr. spĺňanie úloh, ktoré budú nadväzovať na príbeh kampane. Maximálny počet hráčov nebol presne určený, ale bude ich vraj dosť. Celé to dosť pripomína mix Killzone a Far Cry s nádychom GRAW.
Za hrou stoja Free Radical zodpovedný za úspešnú sériu Time Splitters a vydavateľ Ubisoft, ktorý majú za sebou hry ako Far Cry a GRAW.
Free Radical nedávno označil Haze za „PS3 Exclusive“ titul, ale Ubisoft tvrdí že exkluzivita bude iba dočasná a neskôr sa Haze objaví aj na Xbox 360 a PC. Sony si jednoducho zaplatilo dočasnú exkluzivitu u Free Radical.
Gameplay video a obrázky z Ubidays sa nachadzajú (aj) na http://www.xboxyde.com/news_4393_en.html
Normal Vison
Nectar Administering
Rómsky Spoluobčania zrejme nerobia problémy len u nás
Akcia u babky na záhrade
Crysis ? Nie ! Crtko (Krtko) napadol záhradku !

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.