Combat Arms: Reloaded

napísal GhostSniperS 28.6.2017 pre PC

Užívateľský článok

Milá Komunito

Combat Arms Reloaded je kompletne prerobená FPS multipayer hra po 10 rokoch jej fungovania. Tvorcovia hry zmenili herný dizajn,aktualizovali engine,upravili zbrane či výbavu,prerobili mapy,HUD a UI,upravili anticheat a minimalizovali počet hackerov, a z pay to win hry sa stáva ferová hra kde nie je zvyhodnený žiadný hráč.Ako jeden z adminov česko - slovenskej komunity vám predstavim všetky herné zmeny a novinky. Osobne som rád že hra sa pohla a spravili z nej niečo na čom si pochutia aj starý hrači ktorý hru opustili kvoli nezaujmu vyvojárov. Čo znamená Reloaded ? Reloaded je ako symbol alebo skratka 3 hlavných pilierov o ktoré sa nová aktualizácia opiera( Redesigned - Rebalanced - Redefined).

 1. Redesigned - Nexon prepracoval spätnu väzbu od hráčov a to aktualizáciou grafického nástroja, úpravou používateľského rozhrania a pridaním úplne nového systému Matchmaking System.

   

 2. Rebalanced - Hrajte na vyrovnanom bojovom poli vďaka novým, vyváženým zariadeniam a vyváženým klasikám. Vaša zručnosť určuje vašu cestu k sláve a sláve. V Combat Arms Reloaded je rovnováha kráľom.
 3. Redefined - Úplne prispôsobte svoj štýl hry tým, že získate herné body a používate ich na získanie trvalého vybavenia, ktoré vyhovuje vašej stratégii. Od Assault Rifles až po Supply Crates, vaša zručnosť vám môže zarobiť všetko, čo potrebujete na ovládnutie hry.

aktualizovaný grafický engine prináša široké spektrum vylepšení, ako napríklad upgrady osvetlenia a textúr.Teraz si predstavíme zopár funkcii:

 • Switching Engines - môžete prepínať medzi novým a starým grafickým enginom, Classic je klasická verzia grafického enginu, ktorá neposkytuje žiadne grafické vylepšenia, ale poskytuje výkon, na ktorý ste zvyknutí. Toto bolo urobené preto, aby ste sa ubezpečili, že budete môcť naďalej hrať combat arms bez ohľadu na špecifikácie počítača. Reloaded je aktualizovaná verzia grafického enginu, ktorý poskytuje všetky druhy očných vylepšení (svetelné lúče atď..)! 

 • Grafická kvalita - Toto nastavenie upraví všetky ostatné nastavenia v závislosti od zvolenej predvoľby. Nízka, napríklad, nastaví všetky vaše nastavenia na najnižšie možné nastavenie.

 •  Pohybový efekt - Povolenie tejto funkcie bude simulovať pocit rýchlosti pri presúvaní, ale tiež môže byť o niečo ťažšie efektívne skenovať vaše prostredie.
 • Rozlíšenie - Táto funkcia, jednoducho povedané, určuje, ako ostré objekty v hre vyzerajú. Ak ho nastavíte na 100%, hra sa zobrazí s rozlíšením, ktoré zodpovedá vášmu rozlíšeniu displeja.

 • vyhladzovanie - Aliasing je to, čo spôsobuje často opísané "zúbkované okraje" vo videohrách. Anti-Aliasing vyhladzuje rohy objektov a "zúbkované okraje" miznú.

 • Kvalita tieňa - Pretože aktualizacia Reloaded je vybavený dynamickými tieňmi, pri nastavovaní tohto nastavenia zaznamenáte výrazné rozdiely vo vizuálnej kvalite.

 • Kvalita osvetlenia - Toto nastavenie má tiež významný vplyv na vizuálnu kvalitu a výrazne ovplyvňuje osvetlenie v hre. Ak sa hra zdá príliš tmavá alebo príliš jasná po prispôsobení tohto nastavenia podľa špecifikácií vášho počítača, odporúčame vám nastaviť hodnotu Gamma.

K Matchmakingu len tolko že v starej verzii hry boli servery a miestnosti do ktorých ste sa tažko dostávali a hru ste hladali aj 30 minut než ste našli volnú miestnosť, teraz nový matchmaking vyhladáva zápase behem 3-10 secund, vyhladáva podľa určitých kriterii rank,k/d či umiestnenie v ratingu možete si navoliť vyhladávať tažšie zápasy alebo vyrovnané vám. Nový Clan matchmaking pomôže vášmu klan nájsť náročné zápasy a vhodných súperov. U Klan vojen sa zmenili sa podmienky už nemožete hrat ako ste boli zvyknutý rôzne módy a počet hračov 4vs4. nové podmienky klan vojny povolujú hrať len mód search and destroy a min. počet hračov 5vs5

Môžete si tiež zvoliť hrať Hardcore klan zápasy pomocou nastavení, podobne ako u matchmaking pre normalné hry.

Ďalšiou takou novinkou čo poteší hračov je že tvorcovia hry vratili voice chat do hry,čim sa komunikácia v týme zlepší bez použity skype či ts.voice chat vám umožní hovoriť so svojimi spoluhráčmi pomocou pripojeného mikrofónu. Keď vstúpite do miestnosti Matchmaking hlasový chat sa aktivuje automaticky. Môžete ho zapnúť a vypnúť stlačenímT ] tlačidla.

Strelnica

Nová strelnice vám umožní vyskúšať zbrane skôr, než si ich kúpite a nasdite ich do boja! Môžete si vyskúšať všetky dostupné zbrane (či už sú priamo zakúpené alebo dostupné prostredníctvom debien), tým, že strieľate na terč v rôznych vzdialenostiach alebo kontrolujete presne škodu na uvedených figurínach!

 
 
Domovská obrazovka

Vďaka nove domvoskej stránky, a zjednodušeného rozhrania namiesto toho, aby ste museli vybrať server a kanál, domovská obrazovka vás okamžite hodí , tam kde je to potrebné.

nový HUD

Nové HUD zodpovedá novému užívateľskému rozhraniu a dáva ho do modernejšieho a zjednodušujúceho pohľadu. Aj naďalej budete môcť nájsť všetky dôležité informácie, ale to sa trochu upravilo a HUD dostal nový vzhľad:

 
 
Napisal by som toho o veľa viac ale je veľa zmien. Vybral som niečo na ukážku,prijdite sa samy pozreť na novinky v hre. tu je ešte nový herný trailer: https://www.youtube.com/watch?v=_DI946l46wE

Prajem prijemný zvyšok dňa,radi vás uvidíme medzi nami na FB skupine pridajte sa :) Combat arms Cz/Sk Komunita


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.