Watch Dogs 2

napísal Sneaky Fox 1.7.2016 pre PS4

Užívateľský článok

Otázka : Je hra založená na na systéme levelovania (XP) a je tam strom skúseností ?

Odpoveď : Strom skúseností sa tentokrát volá ,,strom vedomostí", budeme v hre získavať followerov a cez nich si môžeme zvyšovať náš level a získavať tak ,,vedomostné pointy". Potom ich môžeme míňať v strome, pre ďalšie možnosti hackovania a ďalšie vedomosti. Peniaze môžme míňať v 3D tlačiarni, ktorá poskytne zbrane (smrtiace alebo nesmrtiace) a drony.

Otázka : Aký štýl oblečenia môžeme dostať v ochodoch ?

Odpoveď : Snažíme sa pokryť veľmi široké spektrum štýlov oblečenia a obchodov. Chcete, aby mal Marcus oblečený oblek a kravatu ? Žiadny problém. Niečo na pláž ...alebo mestský štýl ? Máte to mať ! A to je to ako Vás ostatní uvidia online.

Otázka : Bude tam možnosť vrážať/útočiť na civilistov ?

Odpoveď : Áno. Môžete docieliť toho, že budú opätovať útok, úpútať okolostojacich civilistov, aby ich bránili, prípadne na Vás zavolajú policajtov alebo tým môžete úpútať už prihliadajúcich policajtov, ktorí budú ihneď zasahovať.

Otázka : Čo Vás prinútilo rozhodnúť sa pre iný štýl príbehu ?

Odpoveď : Vždy, keď začneme tvoriť hru, tak si zadefinujeme svet, v ktorom sa to bude odohrávať. Bay Area je zaplnená samými chytrými a vynaliezavými hlavami, ktoré sa neboja prekročiť pravdilá a predefinovať si život, v ktorom žijeme zo dňa na deň. Toto nás inšpirovalo dať do hry mladšieho hackera, ktorý sa nebojí zobrať výzvu spôsobom, akým naša spoločnosť využíva techonlógiu.

Otázka : Videli sme len dvoch hráčov hrať co-op, môžeme očakávať ,,free roam", s viac ako dvoma hráčmi ?

Odpoveď : Už tam nebude nič také ako ,,free roam", ale svet ako taký bude tak fungovať, kedy budeme chcieť. Tak ako budeme hrať sólo, môžeme tiež niekoho stretnúť a zabávať sa spoločne. Veľkosť co-op tímu je limitovaná na dvoch. Každopádne, môžu sa pridať aj ďalší hráči, ale to už bude značiť PvP. (viac o tom neskôr ...)

Otázka : Bude hra stále online ?

Odpoveď : Môže sa hrať bez internetového pripojenia. Ale môžme si prispôsobiť naše nastavenia pre multiplayer, ako nám to bude vyhovovať.

Hra vyjde celosvetovo 15. Novembra na PS4, Xbox One a PC.

Dominic Guy a Jonathan Morin
8015x5009 pixels

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.