Hlavný producent o Watch Dogs 2

napísal Sneaky Fox 18.6.2016 pre PS4

Užívateľský článok

O Watch Dogs 2 sme tu už mali nejaké informácie a teraz prichádzajú ďalšie, keďže už bolo na E3 konferencii predstavené demo hry. Tentokrát Mikel Reparaz z Ubi blogu vyspovedal hlavného producenta Watch Dogs 2 Dominica Guaya, ktorý nám hru priblížil o niečo viac.

Hovorí o tom aká je hra štrukturovaná a ako si môžu hráči vyskúšať rôzne schopnosti hackovania a hľadania úloh vo virtuálnom svete San Fracisca. Tiež ako môžu hráči využiť rôzne vychytávky ako drony a samotné hackovanie k preskúmavaniu a manipulovaniu okolia ako dosiahnuť svoj cieľ.

V rozhovore bola spomenutá aj ukážka z videa, v ktorej neznámy člen Dedsecu v kapucni vyzýva ľudí k tomu, aby sa k nim pripojili a bojovali proti kongresmanovi Thrussovi a jeho klamstvám. Kongresman Thruss pracuje ruka v ruke s mediálnym gigantom zvaným ,,Invite". Ten sa pokúša donútiť kongresmana k zmanipulovaniu volieb. Dedsec to však odhalí a chce to ukázať verejnosti. Práve v misii, ktorú sme videli v deme sa Marcus pokúša infiltrovať kongresmanov apartmán, za účelom nájsť  dôkazy o tom, že sa naozaj pokúša zmanipulovať voľby.

Ďalšia informácia sa týka COOP režimu. Autorom sa zdá zábavnejšie, keď budú NPC vo Vašej hre trochu pomiešaní spolu s reálnymi hráčmi a tak v našej single hre budeme môcť stretávať aj ostatných hráčov, s ktorými však nebudeme musieť hrať COOP. Dominic Guay to opísal tak, že si proste budete hrať a zrazu uvidíte iného hráča vo Vašom meste, ale nemusíte naňho reagovať. Hráči sú proste tam, vidia Vás z ich perspektívy, vidia Vás  ich meste.

No ak však chcete hrať v COOP režime, stačí prísť k hráčovi, pozvať ho a ak pozvanie prijíme, hneď vás to spojí do spoločnej hry a môžete ísť na misiu spoločne, čiže je to veľmi spontánne stretávanie ľudí v hre. Môže sa teda stať niečo také, že pôjdete na nejakú úlohu a stretnete a stretnete druhého hráča, ktorý sa bude chystať na rovnakú úlohu a teda ak budete chcieť môžte si zahrať spoločne.

Ďalšia otázka bola typu, či má Dominic Guay nejakú obľúbenú časť mesta, ktorú autori vytvorili. Hovoril o prímorskej časti, kde spomenul, že sa Vám bude môcť ,,zašpiniť" obrazovka na TV čo by mohlo byť cool a úplne iný pocit z hrania. Tiež Silicon Valley, kde budeme môcť vidieť rôzne školy s technickým zameraním alebo vysoko kvalitné spoločnosti, ktoré reprezentujú Silicon Valley. 

Posledná informácia bola potvrdenie o tom, kedy hra vyjde a teda Watch Dogs 2 vyjde celosvetovo 15. Novembra na Xbox One, PS4 a PC.


Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2020 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.