Detaily Mass Effectu 4 leaknuté cez dotazník

pridal saver 18.4.2015 o 18:51
PC
PS4
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Zrejme podobne ako pri Dragon Age aj pri Mass Effecte nám teraz rôzne detaily hry približujú otázky z dotazníka. Nevieme, či sú reálne ale pozrite sa sami.

Mass Effect sa podľa informácii má odohrávať v Helius custery, clustery so stovkou solárnych systémov v Andromeda galaxii. Ďaleko od času a miesta hrdinstiev veliteľa Sheparda. Budete trénovaný, ale ešte neskúsený objavovateľ. Preberiete vedenie expedície do Helius Cluster na vytvorenie nového domova pre ľudstvo.  Tu v 4x väčšej oblasti ako Mass Effect 3 budete objavovať, ťažiť, budovať kolónie,a aj stretávať rôzne mimozemské a nebezpečné rasy. Na prežitie a kolonizovanie budete musieť rozširovať svoj arzenál, svoju loď, posádku a vytvárať strategické aliancie na boj proti postupne silnejucím nepriateľom. Popritom stretnete kedysi silnú a záhadnú rasu - Remants, ktorej zabudnuté technológie ponúkajú kľúč k vláde nad týmto regiónom galaxie. Popritom ako objavíte  kým Remnanti boli, začína boj s časom o získanie zdroja ich zabudnutej technológie, ktorá aj určí osud ľudstva

V hre teda budete obsadzovať planéty, budovať na nich základne, ťažiť materiály, upgradovať všetko možné od vybavenia, cez zbrane, až po vašu Tempest loď a Mako vozidlo (aj s paintingom).Zbierať budeme aj posádku z rôznych častí clusteru, každý člen bude mať vlastne parametre a špecifické schopnosti ako aj vlastný príbeh. Ako poznáme Bioware, tak aj vlastné chúťky na sex s vami.

Postupne, ako sa budete vyvíjať, dostanete možnosť AI tímu na rýchle misie Strike team, na ktoré nemáte čas. Napríklad pošlete ich niekoho zachrániť, niekoho obrániť, alebo niečo zničiť. Zatiaľ čo sa vy hráte, oni bojujú a o polhodinu vám ohlásia výsledok a aj bonusy, ktoré získali. Ak však nechcete môžete rýchle misie spraviť aj sami s priateľmi online, alebo si s nimi zahráte klasicky Horde mód.

Viac nájdete tu, vraj je to reálne, ale aj tak je to podozrivo veľa informácii na dotazník. V každom prípade najneskôr na E3 sa o Mass Effecte dozvieme všetky potrebné informácie. Vydanie čakáme budúci rok.Star Trek Online budúci týždeň otvorí 10. sezónu
predchádzajúca novinka

Benchmarky GTA V
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.