GTA V trainer je už dostupný, rovnako aj SweetFX config, hra sa však zatiaľ nedá modovať

pridal saver 15.4.2015 o 17:20
PC


fiogf49gjkf0d

Máme tu prvý trainer pre GTA V, prvé SweetFX úpravy, ako aj vyjadrenia moderov o modovaní GTA V.  Autor ENB modu hovorí, že sa mýlil a Rockstar spravil všetko preto, aby zakázal modovanie GTA 5. Hra má totiž súbory zakryptované takže momentálne sa nedá modifikovať. Hovorí, že GTA V bez modovacej komunity zomrie a Rockstar musí uvoľniť modovanie alebo niekto musí hacknúť enkrypciu. Čo sa zrejme skôr alebo neskôr stane.

Update: Druhý moder však tvrdí, že hra je modovateľná, respektíve bude. Stále sú tam .rpf súbory, ktoré budú vedieť odomknúť, keď získajú dekryptovací kľúč z exe súboru a následne bude modovanie podobné ako pri GTA IV. Dodáva, že autor ENB módu je len nasrdení na Rockstar pretože jeden z updatov GTA V mu nechcene pokazil jeho mod. Zrejme svoj ENB mod neprinesie len pre svoju pomstu voči firme.

Update 2: Obom moderom ruský moder OpenIV odkazuje, že už prekonal kódovanie a doplnil to obrázkami súborov z archívov. Modovanie je tak už možné.

Zatiaľ kým si to ujasnia vy si môžete stiahnuť práve vydaný trainer  (mirror) a nacheatovať si hru. Alebo ak si chcete upraviť farebnosť hry môžete použiť niektoré z už vytvorených SweetFX konfigurácii.Soma začína s beta-testovaním, ukazuje obrázky
predchádzajúca novinka

Warhammer: End Times - Vermintide predstavuje Witch Huntera
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.