Otvorená beta Battlefield Hardline je už v plnom prúde, môžete ju skúsiť

pridal saver 4.2.2015 o 17:58
PC
PS3
PS4
Xbox 360
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Battlefield Hardline by mal už fungovať na všetkých piatich platformách teda PC, Xbox One, PS4, PS3, Xbox360 a hrať ho môžete do nedele. Každú verziu stiahnete v online ponuke danej platformy, PC verzia je na Origine.

Zatiaľ čo singleplayer bude v hre úplne výrazne iný ako sme z štandardného Battefieldu zvyknutí, kde ponúkne prakticky policajný akčný triler, multiplayer ostáva v základoch série. Pridáva však vlastné mody, upravuje výzbroj a vybavenie ako policajtov, tak aj zločincov.  Je to spinoff od tvrdého vojenského štýlu s tankami a lietadlami, do boja s viac konvenčnými zbraňami. Nechýbajú však helikoptéry, pancierové autá, rôzne rýchle štandardné autá a motorky. Celé to nakoniec vyznieva rýchlejšie a dynamickejšie ako vojnový Battlefield.

Samotné boje budú rozdelené na veľké bojiská na mexických hraniciach, mestá a aj vnútorné priestory budov. Beta ponúka tri mapy Downtown, Dust Bowl a Bank Job a mody Hotwire, Heist a klasický Conquest. Mimo klasického Conquestu sú Hotwire a Heist sú dva nové módy do multiplayeru, kde Hotwire funguje na vozidlách, ktorými musíte obchádzať capture pointy. Presnejšie každý tím ma 5 vozidiel a musí dané body prechádzať v rýchlosti na získanie bodov. Tento mod si zahráte na prvých dvoch mapách, zatiaľ čo Heist si zahráte na mape Bank Job. Ten bude o kradnutí peňazí zlodejmi, zatiaľ čo policajti sa ich snažia zastaviť. Je to klasická mestská mapa a teda sniperi na strechách sú samozrejmosť.

Počty hráčov znovu môžu byť až do 64 hráčov na veľkých mapách, na menších ako Bank Job je možnosť 32 hráčov. V mapách nechýba tu ani Levolution efekt, kde v Dust Bowl príde piesočná búrka, v Bank Job môže byť vytvorená ďalšia cesta k trezoru a v Downtowne padne žeriav. 

Zatiaľ to nevyzerá zle, možno to mohli farebnou škálou výraznejšie odlíšiť od Battlefieldu, ale v zásade sa to hrá dobre. Dôležité je, že DICE už odstránilo problémy so sieťovým kódom v engine a ten sa zdá v bete v poriadku a rovnako je veľmi dobre zoptimalizovaná vizuálna stránka, kde 60 fps nemáte problém dosiahnuť aj na slabších kartách na PC. Celkovo sa zdá, že sa o multiplayer sa nemusíme báť a otázkou ostáva kampaň, ktorá vyzerá nádejne.Razer Blade odteraz s rozlíšením 3200x1800 a 970M čipom
predchádzajúca novinka

Stovky hráčov na jednej mape vo War of Rights
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.