Nový trailer a obrázky zo stratégie Grand Ages: Medieval ukazujú herné prostredie

pridal play3man 15.12.2014 o 8:05
PC


fiogf49gjkf0d

Tvorcovia zo štúdia Kalypso Media opäť prichádzajú s novým materiálom k ich očakávanej real-time stratégii Grand Ages: Medieval. Ich pôsobivý titul nám predstavujú na úvodnom traileri a sérii nových obrázkov, ktoré nám ukazujú hneď niekoľko dôležitých prvkov. 

Ako už názov napovedá, v Grand Ages: Medieval sa prenesieme do stredoveku, presnejšie do roku 1050, kedy sa Európa nachádzala vo vysokom štádiu vývoja s masívnym rozvojom populácie pozdĺž celého kontinentu. Okrem Európy sa pozrieme na miesta ako Škandinávia, Severná Afrika, Portugalsko, Kaukaz a Stredný Východ. Prvý trailer nám ukazuje niekoľko herných prostredí, v ktorých budeme môcť začať budovať vlastné "impérium", ďalej ho rozvíjať a dobíjať ďalšie. Súčasťou budú široké lesy, pohoria, divoké rieky a podobne. K dispozícii tak budeme mať kompletne celú Európu, ktorá sa bude v herných rozmeroch rozprestierať na 20 miliónoch štvorcových kilometrov.

Grand Ages: Medieval bude stavať na vašom strategickom zmýšľaní, kedže len vy budete rozhodovať o tom, kam sa treba vydať, aby ste narazili na dôležité mestá, či bránili svoju domácu zem pred útokmi cudzincov. Tým pádom bude potrebné neustále udržiavať riadne vycvičené vojsko, ktoré dokáže bojovať voči hrozbám rôzneho druhu. K dispozícií bude až 50 hlavných technologických vylepšení, ako napríklad pokročilé hospodárstvo. Prípadný obchod bude možné uskutočniť až medzi 20 druhmi surovín (uhlie, ovocie, hrnčiarska výroba...). Územie však nebude čeliť iba ľudskej hrozbe, ale aj tej prírodnej. Chýbať tak nebudú rôzne prírodné katastrofy ako silné búrky, požiare, vulkány, zemetrasenia či závažné ochorenia. Hra bude nakoniec podporovať aj multiplayer pre ôsmich hráčov, a to ako cez internet, tak aj po lokálnej sieti.

Vydanie je naplánované na budúci rok pre PC (Windows).Bungie banuje hráčov Destiny, ktorí hrajú z modifikovaných konzol
predchádzajúca novinka

Týždenník - odložený Zaklínač a Just Cause 3 ukázaný
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.