Windows 9 vráti systém na desktop

pridal saver 12.9.2014 o 9:01
PC


fiogf49gjkf0d

Prvé preview verzie Windows 9 už vychádzajú a predbiehajú oficiálne ohlásenie naplánované na koniec mesiaca.  Windows 9 spraví pre desktop užívateľov dôležitú vec a prepojí  klasický desktop s metro obrazovkou a aplikáciami.

Teda bude to plne integrované, vráti sa späť Start Menu, ktoré dostane aj doplnok aplikácii, metro aplikácie budú v samostatných oknách, budú resizovateľné a celé to bude viac zladené. Napríklad štandardným oknám sa v základnom skine úplne minimalizujú okraje.  Celé to doplní možnosť virtuálnych desktopov, medzi ktorými si bude môcť užívateľ prepínať a rozdeliť si tak robotu na viac desktopov aj bez viacerých monitorov.

Oproti tomu mobilná, teda tabletová verzia ostáva v klasickom Metro štýle, ktorý bol nakoniec práve pre ne vytvorený. Určite ani tam nebudú chýbať odladenia, ale dôležitý tu bude hlavne návrat desktopu.

Čo sa týka ceny, Windows 9 bude ponúkať pre užívateľov starších verzii systému lacný update a to za 20 dolárov.Nintendo ponúka pre európskych hráčov 3DS hry zadarmo
predchádzajúca novinka

PlayStation Nation akcia vám umožní zahrať si prichádzajúce PS4 hry
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.