V Titanfalle budete bojovať aj bez Titanov

pridal matus_ace 29.8.2014 o 10:23
PC
Xbox 360
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Titanfall vyšiel túto jar s veľkým hukotom a zdá sa, že svoju popularitu si stále zachováva. Tá stojí hlavne na multiplayerových bojoch, do ktorých zasahujú hráči v obrovských mechoch - v Titanoch. A teraz sa zdá, že v novom režime budete bojovať úplne bez nich. Najnovší update totiž so sebou do hry prinesie nový multiplayerový režim nazvaný Pilot Skirmish, ktorý bude, ako už názov hovorí, len o pilotoch.

Pilot Skirmish so sebou prináša niekoľko zaujímavých zmien, z ktorých najvýraznejšia je ta, ktorá boj presunie na zem. Do boja skutočne nebudú zasahovať žiadni Titani a tak to bude len súboj medzi samotnými hráčmi, ktorý preverí ich šikovnosť a schopnosti. Spolu s odstránením Titanov režim aj trochu mení zaužívané pravidlá. Na mape sa nebudú pohybovať žiadne AI postavy a proti sebe budú dva tímy po 8 hráčov. Celkový počet hráčov na mape sa tak zvýši o 4.

Okrem toho však nový update prinesie aj ďalšie novinky, ktoré bližšie priblížila oficiálna stránka hry. Herný režim Marked For Death sa stane permanentnou súčasťou hry, pričom ho pôvodne autori zamýšľali len rotovať každých pár týždňov. Pridajú sa možnosti pre farboslepých pilotov, nové možnosti s Burn Cards na čiernom trhu a taktiež hra bude inak odmeňovať hráčov, ktorí sa do hry pripojili neskôr. Samozrejmosťou nového updatu je aj oprava niektorých bugov, vylepšená optimalizácia a niekoľko zmien v oblasti hrateľnosti (sila melee útokov Titanov...).Soundtrack Forzy Horizon 2 dostane 150 skladieb
predchádzajúca novinka

Microsoft vypúšťa septembrový update pre Xbox One
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.