ScreamRide - postavte a zničte svoju húsenkovú dráhu

pridal saver 12.8.2014 o 17:28
Xbox 360
Xbox One


fiogf49gjkf0d

Frontier bližšie prezentuje svoj titul ScreamRide, konštrukčne ladený titul, v ktorom dostaneme za úlohu stavať najextrémnejšie húsenkové dráhy.

Hra vyjde na jar na Xbox One a Xbox360 a ponúkne čerstvý pohľad na klasický kreatívny žáner, ktorý získal popularitu vďaka Rollercoaster Tycoonu. Frontier na ňom istý čas aj pracoval a teraz zjavne chceli skúsiť vlastný, zábavný prístup k téme.  Hráči tak dostanú možnosť stavať tie najextrémnejšie dráhy, následne ich pilotovať a sledovať deštrukciu, ktorú spôsobia v plne fyzikálnej simulovanom svete.

Znamená to, že všetko sa bude rozpadať podľa toho ako sa vaše vozidlo z trate uvoľní, vyskočí a prerazí steny, alebo celé dráhy.  Následne budú môcť hráči svoje kreácie aj zdieľať s priateľmi online, vyzývať ich na splnenie úloh a zaraďovať sa do rebríčka.

Hráči sa budú k tomu môcť špecializovať na Inžinierov, Scream Riderov, alebo Demoličných expertov, v každej profesii budú postupne stúpať v kariére vyššie. Hra ponúkne cez 50 eventov, tri herné módy a stovky možností vybavenia a prvkov stavby, ako aj upraviteľné scenérie prostredia.

- Vytvárajte veci ako Inžinier - vyrábajte vlastné húsenkové dráhy a prostredia úplne od základov.

- Jazdite ako Scream Rider - ukážte, že máte tie najlepšie zručnosti a ovládajte vlastné, vami vytvorené vozidlo na dráhe. Budete sa snažiť prechádzať trate čo najrýchlejšie a to ako preddefinované, tak aj vysharované z Xbox Live

- Ničíte ako demoličný expert - získavajte body za ničenie všetkého možného a spôsobovanie čo najväčších škôd v prostredí.Úžasná atmosféra Ori and the Blind Forest
predchádzajúca novinka

Do Xbox One pribudne prehrávanie MKV videí cez USB
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.