Parrot Bebop je nasledovníkom AR Drone, má aj podporu Oculus Rift

pridal saver 12.5.2014 o 11:59
PC
Mobil
iOS
WP
Android


fiogf49gjkf0d

Parrot Bebop je nasledovníkom AR Drone 2.0 s decentnými upgradmi, s vlastným ovládačom, podporou Oculus Rift a 1080p kamerou. Presnejšie kamera bude mať f2.2 šošovku so 180 stupňovým pohľadom a 14mpx senzor, ktorý umožní 1080p nahrávanie videa, ktoré bude nahrávané na vstavanú 8GB Flash pamäť v MP4 formáte.

Bebop má k tomu aj podporu GPS, Glonass, Galileo systému, ktoré mu umožnia vrátiť sa späť odkiaľ odletel ale má aj GNSS čip, ktorý umožní naplánovať cestu na vlastný let. Znovu má ale slabú batériu a lietať vydrží len 12 minút. 

 

Celé je to kompatibilné s mobilnými aplikáciami AR.Free Flight, ovládateľnými cez mobily, tablety a PC, ale tentoraz Parrot pridáva aj Skycontroller, ktorý umožní ovládanie joystickmi, ak tomu má silnejšie wifi čo zaručí väčší a vyšší dolet.  Ku Skycontrolleru si môžete pripojiť Oculus Rift a plne si vychutnávať let z prvého pohľadu.

Parrot Bebop je nasledovníkom AR Drone, má aj podporu Oculus Rift

Vylepšená je aj konštrukcia tela, ktoré vďaka skleným vláknam spevňujúcim ABS plast vyzerá ako hliník. Celé telo je teraz menšie a tenšie. Samozrejme celé to má dopad na cenu. Tá je zatiaľ otázna, ale môžeme čakať okolo 500 po 700 dolárov.

Parrot Bebop vyjde v štvrtom štvrťroku 2014.

Parrot Bebop je nasledovníkom AR Drone, má aj podporu Oculus RiftUž len pár hodín ostáva do MSI Gaming Roadshow 2014 v Nitre, Bratislave a Žiline
predchádzajúca novinka

MacGyver: Deadly Descent príde budúci týždeň
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.