PS4 update 1.70 priblížený, prinesie SHAREfactory, preload hier, USB podporu

pridal play3man 17.4.2014 o 13:01
PS4


fiogf49gjkf0d

Sony začalo ešte pred vydaním PS4 upokojovať fanúšikov, že sa bude snažiť priniesť hráčmi obľúbené funkcie z predošlej generácie, ako DLNA či prehrávanie MP3 súborov aj na novú platformu. Pred pár mesiacmi začala hráčom ukazovať na novú, druhú, väčšiu aktualizáciu, ktorá by mohla zopár z týchto prianí splniť. Prvé odhalenie nových funkcií sme tu už mali, tešiť sa tak môžeme na HD streamovanie, kopírovanie nahraných videí a fotiek na USB, alebo prepracovanejší video editor. Práve ten nám bol dnes o niečo viac priblížený.

Volať sa bude SHAREfactory a ponúkne hráčom jednoduchý nástroj na editovanie záberov z hrania hier. Chýbať nebude množstvo efektov, prechodov, pridávanie textu, nálepiek alebo aj pridanie vlastného video komentára pomocou PIP (obraz v obraze). Najzaujímavejšou funkciou je však pridávanie vlastných audio súborov. A to ako z HDD, tak aj importovaním z USB – už len vďaka tejto funkcie si môžeme odvodiť, že prehrávanie vlastnej hudby je prakticky na spadnutie.

Potvrdené boli aj ďalšie funkcie, ako preload hier či už spomínané odstránenie ochrany HDCP, ktorá zabraňuje bezproblémovému nahrávaniu obrazu cez externé zariadenia. Ďalšie funkcie dostupné s novým firmwarom budú odhalené v nasledujúcich dňoch, pravdepodobne aj s dátumom vydania.Aké sily sa nedostali do inFamous: Second Son
predchádzajúca novinka

Wargaming vyvracia mýty o World of Warships
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.