OnLive reštartuje, spúšťa službu CloudLift a pridáva Steam podporu

pridal saver 6.3.2014 o 12:00
PC
Mobil


fiogf49gjkf0d

Posledné roky len ticho prežívajú Onlive práve reštartuje svoju ponuku a v Onlive CloudLift systéme spája cloud streaming a aj digitálne sťahovanie. Znamená to, že do systému si môžete naimportovať podporované hry od podporovaných digitálnych predajcov a hrať ich ako štandardne lokálne , tak aj cez cloud streaming. A platiť to bude aj pri objednávkach z OnLive.

Vizuál systému bol prakticky zmenený od základov pripomína teraz Xbox menu, v ktorom si vylistujete svoje hry ale umožní vám okamžite sledovať hry iných, alebo uložené gameplay videá. Oproti Xboxu je tu samozrejme ten rozdiel, že hry nehráte priamo na vašom hardvéri, ale obraz sa vám vysiela na hociktoré zariadenie, či už je to mobil, tablet, lowend notebook, alebo aj priamo TV s podporou streamovania. K hraniu Onlive doporučuje svoj Onlive Universal Controller, ale ovládať sa dajú aj klávesnicou a myšou alebo inými gamepadmi.

OnLive reštartuje, spúšťa službu CloudLift a pridáva Steam podporu

Čo sa týka presunutých hier zo Steamu, tie budú na TV fungovať v Steam Big Picture mode. K tomu onLive nahrá a uloží Steam cloud pozície pre vašu hru, lokálne pozície nebudú integrované.  Doplní to podpora cross platform multiplayeru a teda cez Onlive si budete môcť zahrať aj s ostatnými Steam hráčmi.

Onlive CloudLift bude fungovať na systéme predplatného s cenou 15 dolárov mesačne. Na vyskúšanie bude sedem denný trial.  

Zo Steam hier zatiaľ podporuje 20 titulov:

Batman: Arkham Asylum GOTY
Batman: Arkham City GOTY
Batman: Arkham Origins
Darksiders II
Dead Island GOTY
Dead Island: Riptide
LEGO The Lord of the Rings
Metro 2033
Mortal Kombat Komplete Edition
MX vs. ATV Reflex
Painkiller: Hell and Damnation
Red Faction: Armageddon
Saints Row IV
Scribblenauts Unlimited
Strike Suit Zero
The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles
The LEGO Movie Videogame
The Raven: Legacy of a Master Thief
Truck Racer
Type: Rider

OnLive reštartuje, spúšťa službu CloudLift a pridáva Steam podporu

Spolu je už v systéme 260 hier, ku ktorým sa môžete dostať platením PlayPack služby za 10 dolárov mesačne . K tomu OnLive spúšťa OnLive Go službu, ktorá umožní hrať vaše PC hry cez Wifi na mobiloch. Tam je podpora napríklad Second Life a čoskoro pribudne aj War Thunder

Nakoniec OnLive už spravil aj upgrady svojich GPU a CPU na serveroch v San Franciscu, Virgínii, Dallasu a Luxembourgu, pridali datacentá do Chicaga a Seattle.Sniper Elite 3 predstavuje zberateľskú edíciu
predchádzajúca novinka

Remedy má v tíme Oscarom oceneného grafika
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.