Štvorica lovcov a jedna obrovská obluda, ale Evolve to nie je - Artizens

pridal roberto 29.1.2014 o 12:18
PC


fiogf49gjkf0d

Online multiplayer akcia v kreslenej grafike, v ktorej nezabíjate obrovské monštrá kvôli záchrane sveta, ale kvôli získaniu cenných materiálov. Tak by znel stručný popis pripravovaného titulu Artizens od rovnomenného philadelpského indie štúdia.

Hra najviac vykročí z radu množstvom upraviteľných zbraní a kombinovaním viacerých setov. Poskytne tak hráčovi možnosť vytvoriť si svojho vlastného lovca príšer. Upraviteľný vzhľad je samozrejmosťou.

Každá príšera má svoju vlastnú sadu schopností a mimo boja sa presúva medzi rôznymi oblasťami, aby ste ju nemohli len tak ľahko vystopovať. Najväčšie monštrá sa budú najlepšie likvidovať v spoločnosti troch kolegov dobrodruhov, ktorí si tiež chcú zo železnej či šupinatej potvory pomyselne odtrhnúť nohu, či tykadlo.

Všetko, čo z monštra získate, môžete okamžite použiť na vytvorenie svojej vlastnej výzbroje. Každá postava má 6 aktívnych a 6 pasívnych slotov. Do aktívnych môžete umiestňovať zbrane a nástroje, pričom by ste sa mali snažiť pripraviť na stret s rôznorodými nepriateľmi. Do pasívnych slotov patria brnenia a rôzne buffy.

Štvorica lovcov a jedna obrovská obluda, ale Evolve to nie je - Artizens

Každá časť vášho vybavenia môže byť navyše vylepšená.  Meču môžete priradiť ohnivý mod, ktorým niektorých súperov podpálite, pokým napríklad jumbo mod zbraň či štít zväčšia.

Artizens na začiatku roka 2013 úspešne absolvoval Kickstarter kampaň a tí, ktorí hru podporili sú už pozývaní do testovacej verzie. Oficiálne vydanie by už teda nemuselo byť ďaleko. Hra je zatiaľ pripravovaná pre PC, Mac a Linux.Pre EA boli Vianoce stratové
predchádzajúca novinka

Nintendo bolo cez vianočnú sezónu v zisku
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.