MiiVerse prichádza aj na 3DS

pridal spacejunker 14.11.2013 o 21:02
3DS


fiogf49gjkf0d

Pravidelný program Nintendo Direct sa sústredí výhradne na ohlasovanie nových hier, prípadne nových informácií o DLC, inak to nebolo ani v prípade včerajšieho vydania, kde sa Satoru Shibata venoval prichádzajúcim hrám Bravely Default, The Legend of Zelda: A Link Between Worlds a Super Mario 3D World.

Priestor dostal aj nový update, ktorý pre majiteľov Wii U a 3DS prináša vítanú zmenu a to zlúčenie účtu, resp. zdieľanie prostriedkov. Po zaregistrovaní Nintendo Network ID na 3DS môžete použiť na nákup nových hier virtuálnu peňaženku z účtu na Wii U.

Decembrový update po nainštalovaní vyzve, aby ste si vytvorili Nintendo Network ID. Bude potrebný nielen na nákup, ale aj sťahovanie hrateľných ukážok (medzi novými je aj Bravely Default) alebo plánovaných dvoch aplikácií: YouTube a MiiVerse.

MiiVerse je sociálna sieť, kde sa užívatelia zapájajú do konverzácií obrázkami alebo ručne nakreslenými správami. Zatiaľ je dostupná iba pre majiteľov Wii U, no čoskoro ju začnú podporovať aj hry pre 3DS.

Zlúčenie Nintendo Network ID je dobrým znamením a jeho plánovaná podpora aj u iných služieb zase prísľubom povedzme takých vecí ako Cross Buy (softvér zakúpený na jednom zariadení, bude zadarmo k dispozícii na druhom).Survivor2299.com teasuje Fallout
predchádzajúca novinka

Súťaž: lístky na NextGen Expo
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.