Galaxy of Fire 2 príde na PC

pridal saver 31.7.2012 o 18:44
PC
Mobil


fiogf49gjkf0d

Pôvodne mobilná vesmírna akcia Galaxy of Fire 2, ktorá sa postupne so zrýchľovaním mobilov a zväčšovaním ich rozlíšení vylepšovala, prichádza už aj na PC. Autori z Fishlabs upravia mobilnú verziu na Full HD a následne ju na Steam a do obchodov prinesie bitComposer Entertainment.

Hra ponúka 20 sústav, 100 vesmírnych staníc, 30 typov vesmírnych lodí s individuálnym vybavením a zbraňami, 170 rôznymi tovarmi na obchodovanie a rovnako aj zaujímavý príbeh. Oproti mobilom dostane PC verzia plne nahovorené dialógy v angličtine a nemčine.

V príbehu sa dostaneme do kože nájomného pilota Keitha T. Maxwella plniaceho svoje misie vo vesmíre zmietajúcom sa vo vojne medzi Terrancami, Mido, Nivellianmi a Vossk. Pri začiatku hry sa však chybou hyperdriveu presunie priestorom a časom. Preberá sa o 35 rokov neskôr na druhom konci galaxie a postupne zisťuje, čo sa vo vesmíre udialo. Do konfliktu sa zapojila mimozemská rasa Void, ktorá svojou technológiou červých hier nićí nákladné lode a konvoje a ohrozuje tým krehký mier medzi frakciami. Teraz je na Maxwellovi, aby zastavil mimozemskú hrozbu v príbehových misiách a popritom plnil vedľajšie úlohy s rôznym zameraním v otvorenom vesmíre.

Galasy on Fire 2 vyjde na PC v polovici augusta.Koniec sveta v podaní CryEngine 3
predchádzajúca novinka

Vydá Bethesda Stalkera 2
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.