Sony na IFA výstave ukázalo 3D headset a tablety

pridal saver 31.8.2011 o 17:48


Na press konferencii na aktuálnej IFA výstave Sony predstavilo koncept 3D headsetu, ktorý vám nahradí 3D televízor. Teda sú to okuliare s integrovanými oled displejmi, ktoré umožňujú sledovať aj 3D. Primárne sú určené pre filmy a teda nemajú motion senzory, ale napríklad s nimi budete môcť v 3D sledovať aj Uncharted, žiaľ pri naklonení sa vám obraz nepohne. Okuliare majú značku HMZ T1, rozlíšenie 720p, stáť budú 800 dolárov a vyjdú v októbri.

Priblížili aj svoje dva tablety, ktoré vyjdú na jeseň. Prvý je štandardný Tablet S, bude v 16 GB verzii stáť 479 EUR a vyjde koncom septembra (engadget už ho už otestovali), druhý otvárací dualscreen Tablet P bude za 599 EUR a vyjde v novembri. Oba sú Androidy, oba budú PlayStation certifikované a teda ponúknu PS1 tituly.

Spúšťajú aj svoj nový globálny network nazvaný Sony Entertainment Network, ktorý bude ponúkať on demand služby - Video Unlimited a Music Unlimited, zatiaľ sú spustené v 9 krajinách.

Ukázali aj nový Xperia Arc S mobil, ktory príde v októbri, Vaio L, all-in-on PC sériu s 3D monitorom, Vaio S sériu notebookov a 6 palcový multitouch e-reader.Call of Duty XP event začne v piatok
predchádzajúca novinka

Vojna svetov po prvom útoku
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.