Bližší pohľad na dualscreen mobil

pridal saver 17.4.2011 o 16:44
Mobil
DS


Engadget zrecenzovalo Kyocera Echo dualscreen mobil a hodnotenie je relatívne pozitívne. Mobil prakticky napodobuje Nintendo DS, len grafiku posúva o krok vpred, na úroveň aktuálnych mobilných hier.

Echo ponúka zaujímavý kompromis medzi mobilom a tabletom. Môžete využívať buď jeden displej alebo oba v tablet móde s rozlíšením 960 x 800, niektoré aplikácie a hry sú už upravené pre tento mobil a jeden displej využijú na iný obraz ako druhý, napríklad biliard ponúka na jednom displeji pohľad zhora na druhom z prvého pohľadu, oproti tomu Angry Birds si môžete zapnúť na obe obrazovky a hrať tak. Niektoré upravené aplikácie umožňujú otvoriť aplikáciu v jednom okne a v druhom vám nechajú možnosť otvoriť inú.

Je to prvý dualscreen telefón a je prekvapivo kvalitný a rýchly. Samozrejme, ak často používate dualscreen mód, odrazí sa to na batérii, ale stále je to slušných 15 až 22 hodín. Určite však zaujímavý koncept, ktorý zrejme do budúcnosti ďalšie mobily ešte rozvinú.

Kyocera vypustila aj SDK, takže o aplikácie zrejme nebude núdza, aj keď všetko bude závislé od predaja mobilu.Silent Hill: Downpour ukazuje temnotu
predchádzajúca novinka

Red Faction sa obráni pred hordou
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.