Motion ovládanie vo Virtua Tennis 4

pridal saver 9.2.2011 o 12:13
PS3
Xbox 360
Wii


Virtua Tennis 4 bol pôvodne ohlásený len pre PS3 s Move, ale dnes už máme odhalené aj Xbox360 a Wii verzie. Xbox360 dostane aj Kinect podporu a GameSpot sa bližšie pozrel na to, ako funguje. Autori pre tento štýl ovládania zapracovali automatický pohyb a novú hybridnú kameru, ktorá bude prepínať medzi vlastným pohľadom a pohľadom z tretej osoby.

Pri Kinecte môže hrať jeden alebo dvaja hráči. Môžu hrať spolu alebo proti sebe, následne tomu sa vám obrazovka rozdelí, alebo pohľad ostane na vašej polovici kurtu. V zásade, ak viete, ako sa hrá tenis, viete, ako máte mávať rukami, podávať aj odrážať loptičky. Je tu ale jedna zaujímavosť a to spomínané prepínanie pohľadu, ak sa loptička blíži k vám, prepne sa pohľad do prvej osoby. Zo začiatku je to vraj trochu dezorientujúce a rovnako je vyššia náročnosť odrážania loptičiek, ale dá do toho dostať a naučiť sa postupne backhandy, odhady rýchlosti a presnejšie mierenie do jednotlivých častí kurtu.

S Move ovládate postavu veľmi podobne, len s tým, že ak máte aj doplnkový ovládač, môžete ovládať postavu samostatne. S obomi ovládaniami sa vraj náročnejšie dosahujú triky.

Ako doplnok ku kariére a versus módom má hra aj party mód, ktorý ponúkne rozmanité tenisové hry. Napríklad jedna hra má egyptskú tematiku, kde musíte loptičkou zničiť múmie na kurte.Phantom Breaker - východná bojovka
predchádzajúca novinka

Prvý záber na Gears of War pre Kinect
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.