Bitkárska kampaň v MMA

pridal spacejunker 21.7.2010 o 10:10
PC
PS3
Xbox 360


Skôr ako vstúpite do ringu v EA Sports MMA a niekoho pošlete k zemi dobre mierenými hákmi alebo kopmi, budete musieť absolvovať tréning a zápasy na rozohriatie v kampani.

Tá začína vytváraním vlastného bojovníka, na ktorého môžete nalepiť aj fotografiu vlastnej tváre. Samozrejmosťou sú rôzne tetovania, zmena farby pokožky, svalovej hmoty a pod. Postavu definujú tri základné schopnosti (Stand-up, clinching a ground game), každá z nich sa za utŕžené peniaze z bojov dá v telocvičniach po celom svete vylepšiť.

Pripraviť sa na ťažších súperov vám pomôžu tréneri (Randy Couture, Pat Miletich, Rickson Gracie a Bas Ruttena), dokonca aj do vášho repertoáru pridajú nejaký ten trik alebo útok naviac ako páku. Na to aby ste ju použili aj v praxi, napríklad na prestížnom podujatí Strikeforce, ju potrebujete natrénovať.

Od lokálnych súbojov je to potom na skok k medzinárodným, kde sa pohybujú iní borci z rôznych krajín, ktorí používajú iné taktiky. V EA Sports MMA bude platiť, ťažko na cvičisku, ľahšie na bojisku.

Aká tvrdá bude cesta na vrchol sa dozvieme koncom tohto roka na PS3 a Xbox360.TERA vstupuje do Európy
predchádzajúca novinka

Alica sa vracia do Krajiny zázrakov
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.