Warhammer Online v najnovších prezentáciách

pridal uni 16.7.2008 o 15:28
PC


Conan sa už na internete oháňa mečom, hoci nie je až taký ideálny, ako tvrdili jeho tvorcovia. A tak sa zraky mnohých priaznivcov MMO upierajú na titul Warhammer Online, ktorý snáď už tiež bude čoskoro spustený. Hra sľubuje bohaté možnosti najmä čo sa týka bojov, kde na užívateľov čakajú duely, boje frakcií, dobýjanie území a hlavne miest v niekoľkých etapách.

Titul ponúkne šesť rás, tri za stranu dobra (trpaslíci, ušľachtilí elfovia, impérium) a tri za frakciu zla (chaos, temní elfovia a zelenokožci) a dá sa predpokladať, že v budúcnosti sa tento počet rozšíri. Na E3 sa Warhammer Online prezentoval obrázkovým materiálom a týmto trailerom. K tomu si ešte môžete pozrieť video interview, kde tvorcovia hovoria o tom, prečo by ste mali hrať Warhammer Online.

Z materiálov je zrejmé, že hra bude mať podobnú, komiksovo ladenú grafiku ako World of Warcraft, ale zdá sa, že dlhodobý vývoj sa podpísal na jej kvalite. Grafika je evidentne zastaralá, prostredia postrádajú hlĺbku a detaily, taktiež to dobre nevyzerá s tieňmi a efektmi. Uvidíme, čo na to povedia hráči a či budú ochotní za toto platiť, hoci po obsahovej stránke by Warhammer Online mohol zaujať.


Resistance 2, MotorStorm 2, LBP, inFamous obrázky
predchádzajúca novinka

MotoGP 08 ukazuje motorky
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.