Šťastné a veselé vám želá Sector

pridal saver 24.12.2006 o 13:41


Sector vám aj tento rok želá šťastné a veselé Vianoce, veľa darčekov pod stromčekom, hlavne ponožiek, slipov, šálov, prípadne, ak ste boli dobrí, tak aj nejaké to PC-čko, LCD monitor, hry, prípadne konzolu, handheld, alebo aj nový mobil môže potešiť (ale aj nunchaku, alebo svetelný meč, prípadne N64). V každom prípade nie je dôležité, čo to bude, ale hlavne, že je to od srdca (a aby to bolo to, čo chcete). Ak sa spoliehate na to, čo vám donesie ježiško, tak neviem, radšej zabudnite. Nakoniec podľa najnovšej pohľadnice (obrázok) ho aj tak dostali psychopati Kane a Lynch.

Ak práve staviate stromček, môžete sa nechať inšpirovať, ak náhodou ešte pôjdete niečo kupovať, dúfajme, že vás nebude lákať niečo takéto (vyzerá, že je to nejaký nový šport). Ak budete zapaľovať sviečky na stromčeku, takto to asi nebude práve najlepší nápad, skúste radšej žiarovky.

Nakoniec si dajme vianočnú koledu, ďalšiu a ešte jednu nechuťácku. A dajme si aj klasiku, ku ktorej máme aj druhú časť. Veselé Vianoce vám nakoniec želajú aj všetci zlí chlapci.

Ak sa vám Vianoce zdajú príliš pokojné, film Black Christmas vás určite zaujme (zatiaľ hlavne trailer). Prípadne, ak nemáte čo sťahovať, máme tu 3,5 GB demo na Dreamfall, najlepšiu adventúru tohto roka.Jade Empire obrázky z bojiska
predchádzajúca novinka

Darček od Kanea
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.