Pozvánka na Comics Salón 2006

pridal spacejunker 6.9.2006 o 17:05


Všetci fanúšikovia hier, filmu, komixu, anime, fantasy, sci-fi, japonskej kultúry a všetkého, čo k tomu patrí, by si mali zarezervovať celý budúci víkend. V piatok 15.9. totiž začína v poradí už tretí ročník Comics Salónu. Vzhľadom na veľký záujem zo strany návštevníkov sa organizátori rozhodli natiahnuť program na tri dni a rozšíriť kapacitu o celé dve sály. Comics Salón 2006 je ako obvykle zastrešený japonským veľvyslanectvom s programom nabitým k prasknutiu. Počas troch dní si v 11 sálach vypočujete odborné prednášky na témy hier (Elveon), komixov, anime i japonskej kultúry, pozriete filmy podľa hernej/komixovej predlohy (Silent Hill, V for Vendetta, X-Men 3), ale aj zahráte nejaké tie hry, prípadne sa zúčastníte niektorej z mnohých súťaží.

Hlavnými sprievodnými akciami budú: súťaž o najlepšie kreslené dielo, súťaž Cosplay a hľadanie najlepšieho speváka v Anime-Karaoke. Ak dávate prednosť dlhým debatám, stolovým či kartovým hrám, určite sa nudiť nebudete. Hernú časť Comics Salónu budú tvoriť Majstrovstvá Slovenska v PlayStation 2 2006, PC Cup, PSP Challenge a niekoľko mini turnajov v hrách Buzz, EyeToy, SingStar, Dance Dance Revolution. Pre ostýchavých budú k dispozícii stojany na voľné hranie.

Comics Salón 2006 sa uskutoční v dňoch 15. - 17. septembra v priestoroch SÚZA na Drotárskej Ceste 46 v Bratislave. Program štartuje v piatok od 12:00 a skončí v nedeľu o 24:00. Cena vstupného sa pohybuje od 100,- Sk za jeden deň (v sobotu 150,- Sk), po 260,- Sk za celý víkend. Viac o programe, zahraničnej účasti, hosťoch, prednáškach, registrácii a vstupenkách nájdete na oficiálnej stránke Comics Salónu.NBA Street diktát z ulice
predchádzajúca novinka

Biosector 29. éra a novinky
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.