Logitech predstavil dva nové G Pro headsety

pridal saver 9.7.2019 o 10:19
PC
Repro


Logitech pridal do svojej hernej G série dva nové headsety a to Logitech G Pro XLogitech G Pro, ktoré vytvorili v spolupráci so špičkovými e-športovcami. Práve pre to majú kombinovať pohodlie s vysoko výkonnou zvukovou a hlasovou technológiou. 

Obe dostanú 50mm drivery s kvalitnými basmi, pričom Pro X bude mať naviac aj DTS headphone X 2.0 surround podporu. Pritom ponúknu ľahkú konštrukciu z hliníka a ocele a náušníky z mäkkej pamäťovej peny s prémiovým koženým obalom. V Pro X balení budú aj doplnkové náušníky pokryté velúrom. 

Logitech rozbehol aj spoluprácu s Blue Microphones, vďaka čomu pridávajú k headsetom Blue Vo!ce softvér zaisťujúci čistú a profesionálnu hlasovú komunikáciu. Vďaka nemu si môžete vyladiť svoj hlas podľa svojich preferencií tak, že budete znieť ako profesionálny streamer. Blue VO!CE pritom umožní rýchly výber profilu filtra, ktorý znie presne podľa ich unikátneho tónu hlasu a hlasitosti. Plus pre hráčov, ktorí majú záujem o ďalšie prispôsobenie má softvér pokročilý režim s úplnou sadu pro-grade efektov vrátane kompresoru, de-esseru a de-popperu.

Cenovo pôjde Logitech G PRO X Gaming Headset  za 129 eur, Logitech G PRO Gaming Headset za 99 eur. V obchodoch sa objavia tento mesiac.Nový obrázok z Project Stella zobrazuje mecha
predchádzajúca novinka

Pripravuje sa druhé DLC pre Tetris 99, hra dostane aj retail vydanie
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.