Rebellion: Epic exkluzivita je pre nás dobrá, aj keď niektorých hráčov nahneváme

pridal saver 2.7.2019 o 14:32
PC
Akcia


Šéf Jason Kingsley Rebellionu hodnotí exkluzivitu na Epicu ako dobrú, kde nahnevanie pár ľudí, nie je nevyhnutne zlé. Na Epic store totiž prinesú svoju Zombie Army 4: Dead War hru.

"Na PC to bude exkluzívne 12 mesiacov. Ponúkli nám oveľa viac podpory, ako sme boli schopní dať hre v oblasti marketingu sami. Samozrejme, prichádza to aj s určitými nevýhodami. Niektorí ľudia nemajú radi to, čo robí Epic a chápem prečo, ale pre hru je to veľmi dobré. Pre nás je to dobré."
 
Rozobral to aj bližšie, aj keď hovorí, že aj v Steame sú skvelí ľudia, ale Epic má iné výhody:
 
"Sú to skvelí chlapci. Steam je tiež skvelý. A myslím si, že Epic z ich perspektívy musí bojovať proti niekomu, kto je nesmierne dominantný na trhu. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je ponúknuť niečo exkluzívne.

Z ich perspektívy to má zmysel, aj keď to nahnevá niekoľko ľudí. A možno aj nahnevanie niekoľkých ľudí nie je nevyhnutne zlé, pretože vám to tiež vytvára pozornosť. Jednou z dôležitých vecí pre nás, keď robíme hry a aj pre každé indie štúdio je, že keď nemáme obrovské množstvo peňazí na marketing, potrebujeme, aby nás hráči našli. 

Ako sa ľudia dozvedia, že vaša skvelá hra existuje? Skôr, ako si ju budú chcieť kúpiť, musia ju spoznať. Ak ju uvidia, môže sa im zapáčiť. Ak ju nevideli, nevedia, či sa im môže páči alebo nie. Objavenie hry je teda zaujímavá vec a to je presne rovnaké pre Epic. Musia pracovať veľmi tvrdo, aby vybudovali tento podiel na trhu, aby sa dostali do bodu, kde sú konkurencieschopní. Takže si myslím, že sú veľmi šikovní v tom, čo robia."RTX 2060 Super, RTX2070 Super a RTX2080 Super karty boli predstavené
predchádzajúca novinka

Je toto puzdro pre Switch Mini
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.