Marvel’s Avengers vyjde s českými titulkami, nové postavy a misie budú pribúdať aj roky od vydania

pridal Gam_er 12.6.2019 o 18:28
PC
PS4
Xbox One
Akcia


Hra Marvel’s Avengers sa nám na E3 konečne predstavila oficiálnou cestou. Už dlhší čas sa hovorilo o tom, že je vo vývoji a autori nám konečne ukázali, ako bude vyzerať. Ak ste to náhodou nezachytili, videli sme len cinematic trailer, s krátkymi útržkami hrateľnosti. Prvý gameplay si teda autori šetria. Zatiaľ vieme hlavnú zápletku príbehu a fakt, že pôjde o naozaj ambiciózny titul, ktorý majú na starosti Crystal Dynamics, známi napríklad úspešným rebootom Tomb Raideru. 

Avengers A-Day nás zavedie do oslavy Avengers dňa, kedy kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Black  Widow a Thor predstavujú novú základňu Avengerov v San Franciscu, ukazujú aj vlastný Helicarrier ovládaný experimentálnym zdrojom energie.

Oslava sa však zmení na katastrofickú nehodu s masívnou deštrukciou. Avengers sú označení ako zodpovední za tragédiu a rozpadajú sa. O 5 rokov neskôr ako boli superhrdinovia postavení mimo zákon je svet v ruinách a jediná možnosť je znovu spojiť najsilnejších hrdinov planéty. 

 

Ako to už na E3 býva, po  prezentáciách prichádzajú na rad rozhovory s vývojármi, kde sa dozvedáme postupne ďalšie detaily o predstavených projektoch. Avengers nie sú výnimkou a autori po konferencii Square Enix (stará sa o vydanie), prezradili viac. V hre sa objaví hlboký progresívny systém, ku ktorému zatiaľ nevieme detaily. Vývojári majú v pláne post-launch obsah, kde budú pridávaní zdarma noví hrdinovia, questy a gear. Už niekoľkokrát potvrdili, že ani za jednu z týchto vecí si nebudú od hráčov pýtať peniaze. 

Cieľom toho je pritiahnuť hráčov k titulu znova a vybudovať znovuhrateľnosť. S ňou súvisí aj co-op a možnosť prejsť príbeh s rôznymi hrdinami. V kampani sú však momenty, kedy bude nutné hrať vyložene za konkrétneho hrdinu bez možnosti zmeny. Niekedy však naopak hra nechá hráčovi voľnú ruku a má možnosť výberu. Môžete sa potom sústrediť na jednu postavu alebo sa medzi nimi prepínať. 

V prípade kooperácie autori potvrdili, že ak hráte s kamarátom, nemôžete hrať obaja za rovnakú postavu. Vývojári chcú, aby hráči hrali s rôznymi postavami, takže v príbehu sa nemôže vyskytnúť napríklad 2x Hulk. Avengers sa majú spájať ako tím a postavy sú navrhnuté tak, aby každá prispela svojimi schopnosťami a aby schopnosti hrdinov medzi sebou dokázali spolupracovať. Bude tu niekoľko schopností hrdinov, ktoré efektívne fungujú len vtedy, keď sa spoja. To má urobiť hru ešte zábavnejšou. 

Spôsob hrania sa bude meniť aj tým, ako upravíte svoju postavu. Každá bude mať v základe melee útok plus svoje vlastné schopnosti, ale bude tu aj niekoľko vecí, ktoré budú závisieť od hráča. Od toho, ako svoju postavu customizuje a aký gear si pre ňu vyberie. Samotná hra sa bude do budúcnosti rozširovať:

„Toto je náš vlastný Avengers príbeh, takže ktokoľvek sa pripojí do hry, uvidí našu verziu, ktorú veľmi radi budeme aj naďalej rozširovať. Máme v pláne pridávať na zoznam nové postavy v priebehu budúcich rokov, ale aj nové miesta, misie, nepriateľov a hrateľné postavy. Budete teda môcť vidieť a hrať s celou flotilou Avengers hrdinov.”

Fanúšikov novej Avengers hry v našich končinách poteší aj to, že hra dostane české tituly, čo potvrdil aj lokálny distribútor Cenega. Aj hráči, ktorí neovládajú angličtinu si tak budú môcť príbeh vychutnať úplne do detailov. Tešiť sa môžete na PC, PS4 a Xbox One verziu.   Hra vyjde 15. mája 2020.Nvidia Super karty budú zrejme ohlásené 21. júna
predchádzajúca novinka

Konami ohlásilo Contra Rogue Corps
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.