Stronghold: Warlords ohlásené na E3, presunie sa na východ

pridal saver 11.6.2019 o 11:34
PC
Stratégia


Stronghold: Warlords príde v roku 2020 a umožní vám stavať si vlastný hrad, opevnenia, ale tentoraz aj najímať armádu, ovládať AI lordov krížom cez bojisko. Každý z nich bude mať vlastné perky, charakteristiky a upgradovateľné možnosti.

Z možností ponúkne kampaň, skirmish a aj multiplayerové boje. Tentoraz sa autori zamerajú boje na východe, kde preberieme mongolov, budeme obraňovať japonské hrady, alebo opevnené čínske mestá. 

 

Ovládajte svojich warlordov - ovládajte svojich bojovníkov krížom cez bojisko odomkýnajte silnejšie hrady, armády a schopnosti.

Získajte nové jednotky - vrátane cisárskych vrhačov ohňa, disciplinovaných samurajov, mongolských lukostrelcov a pomocných bojovníkov s rebríkmi.

Historické kampane - dostaneme sa do Číny od 3. storočia pred naším letopočtom a prejdeme až po vznik šógunátu a vzostup mongolskej ríše.

Spáľte vašich nepriateľov - s príchodom strelného prachu a nových zariadení na obliehanie, ako  horiace kopie alebo obliehacie veže

Staňte sa najväčším lordom - cez strach, alebo obdiv, pomocou rozmanitých stredovekých zábavných prostriedkov, daní, alebo mučenia. 

 Sony zlacnilo limitovanú edíciu PS4 s 1TB HDD
predchádzajúca novinka

Dĺžka The Outer Worlds je taká, aby ste zažili veľa zábavy a aby ste hru nemali problém dokončiť
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.