Stormland je nový VR titul od Insomniac Games, ktorý vás prenesie do úlohy robota, v post-apokalyptyckom svete

pridal Gam_er 13.6.2019 o 7:16
PC
Oculus Rift
VR
Akcia


Možno ste nezachytili, že Insomniac Games, ktoré pre Sony vytovrilo exkluzivity ako Ratchet & Clank či Spider-Man (PS4), momentálne pracuje na VR hre pre Oculus. Volá sa Stormland a vezme vás do úžasného sveta, ktorý treba preskúmať. 

Nový trailer pre akčnú adventúru vo VR podrobne opisuje otvorený svet, s neustále sa meniacim prostredím, nepreskúmanými ostrovmi, nebezpečnými pevnosťami a vzácnou technológiou. Insomniac Games má dlhoročné skúsenosti v hernom priemysle, najmä z predchádzajúcich titulov, vrátane Ratchet & Clank a Sunset Overdrive. Stormland však bude ťažiť z nových bojových a pohybových mechaník, aby poskytol hráčom nástroje na objavovanie tajomnej civilizácie.

Hlavným hrdinom príbehu bude mierumilovný android, ktorého telo sa poškodí počas udalosti známej ako The Tempest. Po rokoch nečinnosti začína svoje dobrodružstvo, počas ktorého prejde celú krajinu až na oblaky, aby sa stal hrdinom, ktorý bojuje za záchranu svojich priateľov a pokoja vo svete. V hre hráči skúmajú rozsiahle prostredie, kde majú úplnú slobodu pohybu. Hráči môžu využiť novú pohybovú mechaniku, ako je lezenie po útesoch, kĺzanie cez priepasti či ich preliezanie za istých podmienok. 

Okrem toho na vás čaká detonácia bômb, využívanie elektriny a ovládanie provizórnych zbraní na prekonávanie rôznych nepriateľov. Stormland patrí k veľmi ambicióznym VR projektom, s dátumom vydania do konca tohto roka. Forza Horzion 4 dosiahla 10 milionov hráčov, Sea of thieves má 8.4 milióna
predchádzajúca novinka

Netflix pripravuje mobilnú Stranger Things hru
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.