Fallout 76 pridáva NPC postavy, dialógy, príbehové linky a battle royale režim

pridal Gam_er 12.6.2019 o 16:21
PC
PS4
Xbox One
Akcia
Survival


Hráči Falloutu 76 budú už čoskoro schopní naskočiť do mohutnej aktualizácie, ktorá vyjde tento rok na jeseň, s tým, že v priebehu nasledujúcich hodín nás čaká battle royale prídavok. Na hru ako takú nebolo veľa pozitívnych ohlasov a Bethesda sa ju snaží zo všetkých síl vylepšiť. Preto nás čaká pridávanie nového obsahu a ďalších funkcií. 

Počas svojej konferencie na E3, predstavila Bethesda nový trailer a hovorila o niektorých podrobnostiach, k pripravovanej aktualizácii s názvom Wastelanders, ktorá prichádza na jeseň. Bude obsahovať možnosti dialógu, úplne nový príbeh a ľudské NPC postavy. Bethesda tiež k novým aktualizáciám sľúbila, že vezme do úvahy všetku kritiku hráčov a posnaží sa ju premeniť na pozitívny efekt. Aktualizácia bude zahŕňať aj úplne nové zbrane a armor, ktorý môžu hráči objaviť.

Bethesda sa tiež pripojí do battle royale trendu cez Fallout 76 Nuclear Winter režim. Ten pojme až 52 hráčov a bude úplne zadarmo pre všetkých majiteľov Fallout 76. Režim práve prišiel do hry.Epic kúpil sociálnu videoslužbu - Houseparty
predchádzajúca novinka

eFootball PES 2020 predstavený, Konami v ňom tlačí esports
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.