BioWare: Anthem má pred sebou žiarivú budúcnosť, tím verí, že z neho dokážu vytvoriť naozaj skvelú hru

pridal Gam_er 10.6.2019 o 11:53
PC
PS4
Xbox One
Akcia
RPG


Anthem počas EA Play nepatrilo k hlavnému programu, ktorý napokon tvorili iné hry. Aj napriek tomu na jeho adresu padlo niekoľko vyjadrení. O stave hry hovoril hlavný producent Ben Irwing. Tvrdí, že tento rok bude pre tím najväčou vecou práca s vecami, ktoré zmenia hru a jej vplyv na hráča. Všetky novinky a zmeny majú pochádzať zo spätnej väzby hráčov, s cieľom vytvoriť skvelý event The Catacylsm, ktorý je momentálne vo verejnom teste. 

Irwing okrem toho hovorí aj o prvých 4 mesiacoch hry a jej budúcnosti:

„Bola to divoká jazda. Počas posledných štyroch mesiacov sme sa naučili veľa lekcií a myslím si, že jednou z najdôležitejších je počúvať spätnú väzbu od hráčov. Strávili sme nejaký čas tým, aby sme dostali tento PTS update hry vonku a uistili sa, že bude pre hráčov vzrušujúci. Chceli sme im skrátka dať aktualizáciu a keď dorazí, počúvať všetko to, čo si o nej myslia, čo sa im páči a čo nepáči. Z toho sa môžeme dozvedieť viac o tom, čo hráči naozaj chcú.

Okrem toho Irwing dodal, že to, čo si myslí tím, nie je až také podstatné ako to, čo si myslia samotní hráči. Buď si veci, ktoré do hry prídu zamilujú, alebo BioWare spraví všetko pre to, aby vyriešilo situáciu a prinieslo do Anthem to, čo každý chce. Reč prišla aj na budúcnosť Anthem a fakt, či vôbec titul nejakú má:

„Áno, Anthem má budúcnosť. Veľmi jasnú budúcnosť, o ktorej sme hovorili. Vychádza z toho istého, čo som už spomínal, teda faktu, že za posledných pár mesiacov sme sa veľa naučili. Naozaj chceme, aby hra bola lepšia. Veríme, že Anthem môže byť naozaj úžasná hra. No vieme, že máme ešte nejakú prácu, aby sme to docielili. Chceme len spolupracovať s komunitou, aby sme Anthem vytvorili spoločne a urobili z neho hru, ktorú chce každý.” 

Anthem je momentálne k dispozícii na PC, PS4 a Xbox One. Tvorcovia Attentat 1942 pracujú na novom historickom titule Svoboda 1945
predchádzajúca novinka

Microsoft kúpil Double Fine Studios a aj práva na vydávanie Psychonauts 2
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.