Bang & Olufsen odhaľuje nové farebné verzie bezdrôtového reproduktora Beosound Edge

pridal play3man 3.6.2019 o 8:59
Repro


O produktoch dánskej firmy Bang & Olufsen sme vás informovali už niekoľkokrát, pričom zakaždým išlo o exkluzívne, štýlové a poriadne drahé kusy hardvéru. Ich ďalšie oznámenie sa však netýka príchodu nového produktu, ale novej farebnej verzie už oznámeného bezdrôtového reproduktoru Beosound Edge. V nej firma kombinuje leštený hliník v mosadznej farbe s látkou Parisian Night Blue.

Čo sa však týka samotných funkcií reproduktora, zaujímavý je jeho integrovaný snímač, ktorý vie zistiť, či sa nachádzate v jeho blízkosti a automaticky rozsvieti dotykovú plochu ovládania. Zmena hlasitosti je však spracovaná ešte zaujímavejšie. Pre jej zníženie alebo zvýšenie stačí posunúť, respektíve otočiť celý reproduktor do jednej alebo druhej strany, pričom ak ho pustíte, sám sa vráti do svojej pôvodnej polohy.  Dostupné technológie zároveň znamenajú širokú podporu Apple AirPlay 2, Chromecast či klasické Bluetooth.

Beosound Edge sa predáva za sumu približne 3 300€, v závislosti od obchodu.

Bang & Olufsen odhaľuje nové farebné verzie bezdrôtového reproduktora Beosound EdgeiPhony s tromi zadnými kamerami sa ukazujú
predchádzajúca novinka

Ubisoft potvrdil Rainbow Six Siege aj pre nové konzoly, chcel by pridať aj plný crossplay
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.