Microsoft a Sony sa spojili v hernom streamingu

pridal saver 16.5.2019 o 21:23
PS4
Xbox One


Microsoft a Sony práve ohlásili partnerstvo v streamingu hier, kde budú spolu ďalej vyvíjať herný streaming na Azure serveroch, ako ich aj využívať na vývoj platforiem pre tvorcov obsahu.

Zároveň budú spolu skúmať aj oblasť polovodičov a AI. Kde v polovodičoch sa spoja v image senzoroch pre Azure AI Microsoftu, ako aj prepojenie polovodičov s Microsoft cloudom. Zároveň Microsoft ponúkne Sony AI platformu na nástroje pre ich zákaznícke produkty, aby ponúkli vysoko intuitívne a používateľsky príjemné AI zážitky.  

Šéf Microsoftu Satya Nadella hovorí:

“Sony bol vždy líder v oblasti zábavy a technológií a naša spolupráca bude budovať na tejto histórii inovácií. Naše partnerstvo prinesie silu Azure a Azure AI do Sony, čím im umožní priniesť nové herné a zábavné zážitky pre zákazníkov”

 

Vyzerá, že Sony takto dostane lacnejšie cloud servery, čo bude pre nich výhodné. Microsoft získa zákazníka, ale je možné, že sú tam aj zatiaľ neohlásené dohody, ako prepojenia služieb xCloud na Playstation, alebo PS Now na Xboxe, prípadne aj ďalších služieb. Služby sú prioritou Microsoftu a toto môže byť cesta, ako ich ešte viac rozšíri. Možno príde aj crossplay.Asus predstavil svoj Zenfone 6, má flip kameru a 5000mAh batériu
predchádzajúca novinka

Quantic Dream tituly začnú na PC vychádzať v lete
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.