Šéf id softu chce spraviť Rage 3 čo najskôr

pridal saver 15.5.2019 o 20:33
PC
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Síce Rage 2 ešte len vyšlo hodnoteniami skončilo skôr v priemere, Tim Willits značke verí a hovorí, že by chcel pripraviť aj pokračovanie. Presnejšie v interview pri otázke na pokračovanie hovorí:

"Dúfam. Áno, je odpoveď na túto otázku. Túto značku sme vždy milovali, je to zábavné prostredie. Môžeme tam robiť, čo chceme. Napríklad raz sme sa rozprávali o jazde na obrovských šváboch. V akej inej hre, by ste o niečom takom mohli rozmýšľať? Je to šialená, zábavná a vzrušujúce značka a dúfam, že čoskoro môžeme urobiť tretiu hru."

Dodal aj informácie o silnom ovplyvnení Mad Maxom:

"Je veľmi silno ovplyvnený Mad Maxom. Už keď sme pracovali na prvom Rage, robili sme tam postapocalyptický svet s vozidlami a bojom okamžite nás to začalo ťahať k filmom, ktoré nás inšpirovali, keď ste boli mladí."

Ale zdá sa, že je to aj naopak:

"Rage vyšiel v roku 2011 a Fury Road vyšiel neskôr a ja prisahám, že niektorí z tých banditov, ktorí boli vo Fury Road boli priamo prevzatí z našej hry. Myslím, že všade sú inšpirácie. Aj pri Rage 2. Nakoniec Avalanche urobil hru Mad Max, takže to bolo také prirodzené."Steam výpredaje začnú budúci mesiac
predchádzajúca novinka

TV: Štvrtá sezóna Rick and Morty už má dátum premiéry
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.