Do Brna čoskoro zavíta Game Access konferencia a herný festival

pridal matus_ace 15.5.2019 o 13:30
Developer


Game Access konferencia sa už v Brne usadila a jej ďalší ročník bude ešte silnejší ako ten predchádzajúci. Brnenské výstavisko bude od 24. do 26. mája hostiť Game Access ’19, pričom tento rok akcia nepozostáva len z konferencie samotnej, ale aj ďalšieho bohatého programu.

Samotná konferencia sa koná 24. a 25. mája na ploche takmer 6000 m2, pričom tam so svojimi projektmi a stánkami nebudú chýbať veľké herné spoločnosti, napríklad Wargaming, Epic Games, Hangar 13, Geewa a ďalšie. Nebudú však chýbať ani ďalšie známe vývojárske mená z celého sveta. pričom tým najväčším je pravdepodobne David Brevik - zakladateľ Blizzard North a tvorca legendárneho Diabla. Ďalej na konferenciu prídu aj Gavin Goulden zo štúdia Insomniac (Marvel’s Spier-Man, Bioshock Infinite, Dragon Age: Origin), David Hubert z Eidos Montreal (Tomb Raider, Deus-Ex: Mankind Divided) alebo Cristian Chihaia z Ubisoftu (Assassin's Creed).

26. mája sa brány otvoria aj verejnosti v rámci festivalove časti Game Access Festival, ktorá zadarmo umožní nahliadnuť do sveta hier. Okrem videohier nebudú chýbať stolové hry, historická galéria, prednášky vývojárov, turnaje, prezentácie miestnych herných štúdií a tiež nezávislých projektov a okrem vyskúšania rôznych hier môžete stretnúť aj známych vývojárov, ktorí budú rozdávať podpisy.

Poslednou súčasťou Game Access sú hudobné večery. 25. mája od 18:00 do 21:00 prebehne koncert hernej hudby z kultovej hry Mafia v podaní Filharmónie Brno. 26. mája od 17:00 do 20:00 prebehne audiovizuálna show Wild Hunt Live. V rámci nej vystúpi skupina Percival, ktorá sa podieľala na hudbe k tretiemu Zaklínačovi. My vám čoskoro prinesieme súťaž o vstup práve na toto vystúpenie. Súťaž o vstup na konferenciu už u nás beží.

Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke.Sekačka Blades of Time vyšla na Switchi v rozšírenej verzii
predchádzajúca novinka

Porovnanie kamier One Plus 7 Pro, S10 Plus a P30 Pro
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.