Sekačka Blades of Time vyšla na Switchi v rozšírenej verzii

pridal matus_ace 15.5.2019 o 14:24
Switch
Akcia


Blades of Time je hack and slash titul z roku 2012, ktorý vznikol v Gaijine a vydalo ho Konami. Je pokračovaním X-Blades aj keď hra pri svojom pôvodnom vydaní zbierala ledva priemerné známky, zaujala mechanikou, kedy sa môžete vrátiť v čase a vytvoriť si svoj vlastný klon. Postupne si odomykáte množstvo skillov a aj rôzne formy mágie.

Uvidíme, ako hra dopadne na Switchi, kde teraz práve Gaijin Entertainment priniesol novú verziu tejto hry, do ktorej navyše pridal nejaké novinky. Opäť hráte za Ayumi a máte k dispozícii celú škálu bojových mechanizmov, no poriadne vás preverí nový Hard mode. Ten bol v PS3 verzii dostupný ako bonus po prejdení hry, no tu je hneď od začiatku. Novinkou je tiež multiplayer.

Dôležitou správou však je, že nakoľko hra využíva Dagor Engine, Gaijin zapracoval na jeho podpore pre Switch a pridal aj podporu Vulkan API, ktorá im má na mobilných platformách pomôcť udržať stabilné snímkovanie aj pri akčných hrách vo vysokom tempe. Sami totiž hovoria, že toto je ich prvá a nie posledná hra vydaná na Switch. Teraz, keď už majú pripravenú technológiu, radi by tam priniesli viac svojich hier, keďže riaditeľ štúdia vidí vo Switchi veľký potenciál. Na tomto engine totiž fungujú aj ostatné, napríklad War Thunder. Potvrdené však nie je nič.

Blades of Time pre Switch vyšla digitálne za 19,99€.TV: Black Mirror: Season 5 trailer
predchádzajúca novinka

Do Brna čoskoro zavíta Game Access konferencia a herný festival
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.