Red Dead Online ukončilo betu, znovu sa rozrástlo a pribudol aj Poker

pridal saver 16.5.2019 o 8:42
PS4
Xbox One
Akčná adventúra


Rockstar chce aj z Red Dead Online spraviť podobnú zlatú baňu ako z GTA Online a práve s tým oficiálne začína. Ukončuje totiž beta test a prechádza do plnej verzie. Pridáva hlavne možnosť zahrať si Poker, pribudli ale aj nové kooperačné príbehové misie, nové free roam misie s novými postavami z kampane.

Doplnili to aj Posse Versus Challenges aktivity, kde sú súťaže v love rýb, vtákov, zbieraní rastlín. Novinkou budú aj dynamické eventy, kde budete pomáhať náhodným ľuďom. Do multiplayerových režimov pribudol  Showdown Mode, skiny a ďalšie doplnky.

Ďalší veľký update príde v lete a bude ďalej rozširovať možnosti hry novými smermi. Hlavne hru doplnia classy, respektíve zamestnania, do ktorých sa môžete vžiť a budete môcť byť Bounty Hunterom, kde budete loviť kriminálnikov, Traderom, teda obchodníkom, kde si postavíte kemp, alebo Collectorom, s ktorým budete hľadať a predávať vzácne veci. Náležite tomu pribudnú nové oblečenia a vybavenia. 

Red Dead Online ukončilo betu, znovu sa rozrástlo a pribudol aj PokerVampire: The Masquerade - Bloodlines 2 predstavuje Toreador klan posadnutý vínom a sexom
predchádzajúca novinka

Motorola One Vision predstavená, ponúkne 21:9 displej a Exynos procesor
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.