Telekom má na Slovensku výpadok

pridal saver 10.5.2019 o 13:36


Ak používate Tcom mobily, zrejme ste už zistili, že operátor má výpadok telefónneho spojenia, dát ako aj VoLTE.  Problém je v prepájaní hovorov. Pritom niektorým číslám služby môžu fungovať, niektorým nie. Na odstránení poruchy sa pracuje. 

Presnejšie Telekom hovorí:

- Aktuálne evidujeme plošný výpadok na našej mobilnej sieti. Zákazníci sa s ním môžu stretnúť na celom Slovensku, ale nemusí sa týkať všetkých čísel. T.j. niektorí môžu volať medzi sebou alebo byť dovolateľní z inej siete alebo volať do inej siete. Iní nie a sieť sa im javí ako preťažená. Nie je dostupné ani VoLTE.
- Technický problém nastal na komponente, ktorý prepája hovory a registruje zákazníkov v sieti. Ak je zákazník prihlásený v sieti, mobilné dáta môžu byť dostupné: fungujú aplikácie, sťahovanie dát, dajú sa uskutočniť hovory cez aplikácie ako Whatsapp.
- Táto situácia od 10:35 a intenzívne pracujeme na jej odstránení. S nahadzovaním prvých zákazníkov chceme začať v najbližšej polhodine.
- Zákazníkom sa za vzniknuté komplikácie ospravedlňujeme.Autor Poldu priblížil, aké problémy ho stretli pri vydávaní série na mobilných platformách
predchádzajúca novinka

YouTuber ProJared je obvinený zo sexuálneho vydierania fanúšikov
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.