Čo ponúkne Ghost Recon: Breakpoint?

pridal saver 9.5.2019 o 21:23
PC
PS4
Xbox One
Akcia


Ubisoft predstavil nový Ghost Recon, ktorý nás tentoraz zavedie na rozsiahly ostrov. Bude tak pokračovať v otvorenom štýle Wildlands, nakoniec ten si zahralo 15 miliónov hráčov a autori sa tam skutočne trafili ako v štýle, tak aj v systéme updatov, kde do hry neustále prichádzal obsah. Teraz to však bude väčšie, lepšie a dotiahnutejšie.

Ghost Recon: Breakpoint už rovno pri vydaní ponúkne kampaň so solo hrou alebo kooperáciou, doplní to PvP multiplayer, pričom tieto dve časti budú prepojené progresom. Intenzívnejší tu bude aj postlaunch obsah, kde budú pribúdať raidy na rôzne objekty v prostredí. 

Samotné prostredie v hre bude rozsiahly ostrov Auroa, ktorý bude tentoraz mať rôzne podnebné pásma a teda od lesov, cez púšte, až po skalnáté hory so sopkou, alebo zasnežené časti. Je to ostrov, ktorý používa ako svoju základňu Skell technologies, firma vyrábajúca bojové drony a AI systémy. Problémom je, že padla do nesprávnych rúk. 

Preto sa jednotky Ghost Recon vydávajú na ostrov zaistiť bezpečnosť firmy a jej šéfa. Pri prílete sú však rovno pod útokom. Padajú k zemi a prežijú len štyria. Pričom ak hráte sám, budete sa musieť hrať sám, ak hráte kooperačne, budete sa musieť prebojovať prvými nepriateľmi a stretnúť sa.

Bojujete však proti silným nepriateľom. Budú to bývalí ghosti, vycvičení rovnako ako vy, ale prebehnutí na druhú stranu. Teraz sú žoldnieri nazývajúci sa Wolves. Vedie ich postava stváranená Jon Bernthalom, ktorého poznáte z Punishera, alebo Walking Dead, hráčom sa približuje v aktuálnom DLC pre Wildlands.

Čo ponúkne Ghost Recon: Breakpoint?

Celé to tak budú viac v survival štýle, kde je jednotka štyroch vojakov prenasledovaná a nepriatelia ich chcú zlikvidovať. Budú musieť útočiť pomaly, potichu a náležite tomu prichádza do hry stealth, odnášanie mŕtvol, ťahanie svojich členov tímu do bezpečia. Bude tu aj možnosť využívania prostredia na maskovanie, napríklad, keď sa vyváľate v blate. Budete mať rôzne zranenia, kde niektoré môžete vyliečiť hneď, iné až v stane, ktorý si môžete rozložiť, oddýchnuť si v ňom a ošetriť sa a napríklad aj zmeniť svoj class. Rovnako zbrane budú modifikovateľné o rôzne attachmenty, hlboká bude customizácia postavy. 

Celkovo prostredie bude síce divočina, ale modernejšie ako vo Wildlands. Budú tu vily, hi-tech centrá a bude to pôsobiť inak a rozmanitejšie. K tomu do príbehu pribudnú prestrihové scény, rozhovory s výberom možností. Rovnako nepriatelia budú rozmanitejší, budú mať lepšiu AI, budú spolupracovať, obkľučovať vás. Chýbať nebudú rozmanité drony a vozidlá, ktoré budú používať ako oni, tak aj vy. 

Hra vyjde 4. októbra na PC, Xbox One a PS4.Age of Wonders III je na PC zadarmo
predchádzajúca novinka

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 predstavuje Tremere klan
nasledujúca novinka

Diskusia

      Pre možnosť pridania komentáru musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa, alebo použite facebook autentifikáciu facebook login
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
kontakt: sector@sector.sk


Pre vstup na plnú web stránku sector.sk, kliknite sem www.sector.sk.